x-kom hosting

Intalacja neostrady na ubuntu 7.04

Sean
utworzono
utworzono

co prawda mam instrukcje instalacji od tp ale nic mi ona nie mówi...możecie mi podać najprostrzy sposób zainstalowania internetu na Ubuntu 7.04 mam modem speed touch 330...(przy uruchoieniu systemu swiecą się 2 zielone lamki tak jakby był juz zainstalowany) z góry dziekuje pozdrawiam

bizon11
komentarz
komentarz

no to wystarczy skonfigurować połączenie ADSL

Centrum Sterowania czy jakoś tak ;]

I wybierasz Internet no i wpisujesz dane - przynajmniej tak jest w Mandriva 2007 ;]

Sean
komentarz
komentarz

aha potem sprawdze

acallk
komentarz
komentarz

Ta jak psize bizon tylko że może być problem ze sterownikiem , jak coś to pisz ;)

Sean
komentarz
komentarz

nic nie rozumię...w windowsie jest jasno password i nazwa użytkownika a tu nie wiem od czego mam zacząć

acallk
komentarz
komentarz

Napsiz czego nierozumiesz to ci pomoge

Sean
komentarz
komentarz

nie wiem gdzie mam wpisać nazwe i hasło użytkownia by sie zalogować...jak cos znalazłem to wyskakiwaly mi jakieś porty serwey itp po kolei

acallk
komentarz
komentarz

Masz to opisane w dziale FAQ

Sean
komentarz
komentarz

a więc tak zainstalowałem sobie ubuneo (coś takiego) i nawiązuje połączenie i po kilku sekundach się rozłancza co mam zrobić cos ze sterownikiem ??

Zarov
komentarz
komentarz

A może jakiś log? Nie miałem okazji przetestować UbuNeo ale jak na razie nie wiemy dlaczego się rozłącza...

Sean
komentarz
komentarz

heh nie wiem jak to się stało ale działa :) jak będą problemy to napisze

Zarov
komentarz
komentarz

A powiedz co zrobiłeś chociaż. Sam jestem ciekaw.

Sean
komentarz
komentarz

wszystko co było w instrukcji...po za tym nic

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.