x-kom hosting

GTS 250 czy 9800GTX+ ?

romuspl
komentarz
komentarz

podaj może konfiguracje sprzętu będzie lepiej dopasować grafikę

Yamasaki1994
komentarz
komentarz

AMD x3 710

Asrock a770de

2gb ramu GOODRAM

Samsung 320GB

CME 331

Pentagram 460W

I jakaś tam nagrywarka dvd (LITEON)

6frans6
komentarz
komentarz

Gts 250 będzie lepsze

romuspl
komentarz
komentarz
CME 331

Co to?

Yamasaki1994
komentarz
komentarz

Hehe COOLER MASTER ELITE 331 (dobra prewiewna)

Chciałbym usłyszeć jeszcze inne opinie którą kartę wybrać

Yamasaki1994
komentarz
komentarz

OK

A nie będzie się grzała bo ma takie niepozorne chłodzenie

a ten gtx+ ma potężne chłodzenie

Ale lepsze będzie w grach gts??

casion
komentarz
komentarz

Jeżeli ten Twintech ma chlodzenie XXT będzie lepszy od Gainwarda . ;)

Yamasaki1994
komentarz
komentarz

Czyli XXT co to ? :/

I w czym miał być lepszy w temperaturach ??

A czy ten gts będzie się grzał ??

http://icomp.pl/images/cache/www/duze/kart...aficzne-846.jpg to jest ta karta

casion
komentarz
komentarz

To bierz ją, to jest właśnie karta z chłodzeniem XXT . Bardzo dobre chłodzenie, zdarzają się głośniejsze sztuki, ale karta jest bardzo chłodna dzięki temu chłodzeniu ;)

Yamasaki1994
komentarz
komentarz

Ja do głośnego chodzenia kompa już się przyzwyczaiłem..

Ale nie wiem czy ją brać czy nie

bo tylko ona jest na esc

a na agito ten sam zestaw jest duzo taniej z gts250

1.A która bardziej by się sprawdzała w grach ??

2.Jakie mają tempy ok. w sterie

3.Na jakich ustawienaich pogram w crysisa dx9 (ustawiony na vhigh ile bedzie miał fps (da sie przerobic)

4.I podajcie kilka gier godnych polecenia xD

5.Aha czy między tymi kartami jest jakaś różnica w wydajności (monit 17")

devilll
komentarz
komentarz

1. W grach lepsza będzie 9800GTX+ ale minimalnie jakieś 2-3 FPS czasami bez róźnicy, ale jeśli pytasz która bedzie lepiej sie sprawować to właśnie 9800GTX+.

2. GTS 250 w spoczynku ma dość niską temperaturę bo tylko ok 33-35 stopni, ale za to bardzo hałasuje i tutaj minus tej karty, w stresie osiąga tempy na poziomie 66 stopni, ma w miare dobre chłodzenie i dzieki temu się tak nie grzeje, ale na minus ten hałas który jest irytujący, jesli chodzi o tempy 9800GTX+ to będą one na poziomie GTS250.

3. hmm. W Crysisa na Very High będzie cięzko zagrac na 1280x1024 będziesz miał max 30FPS wiec napewno bedzie sie cięła. Ale myślę, że jesli nie przeszkadza ci gra na 1024x768 to powinienes zagrac, zawsze może ustawić połowę opcji na Entuzjaste a połowe na Gracza i powinno hulać, bedziesz miał z 40-45 FPS.

4. Ja osobiście polecam ci Crysisa, Crysisa WH, Assassins Creed, Mass Effect, GTA IV, Prince Of Persia, Ojciec Chrzestny II, NFS, BioShock (niedługo dwójeczka hehe) i jeszcze pewnie kilka by się znalazło ale to takie które przyszły mi od razu do głowy narazie ci chyba wystarczy,

5. Minimalna na korzyść 9800GTX +. Biorąc po uwagę cenę obu kart kolejny PLUS dla 9800GTX +.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.