x-kom hosting

Dziwne problemy z GF 6600gt

sucre141
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Mam problem z WinFast PX 6600GT 128. Ostatnio podczas grania obraz oszalał, pojawiały sie jakies kropki i paski. Po restarcie komp sie nie uruchamiał bo wyskakiwał mi "niebieski ekran śmierci". Po sformatowaniu dysku i próbie zainstalowania sterowników komputer się resetował i musiałem pracować bez sterowników w niskich rozdzielczościach na 16 bit.

Spytałem na forum i powiedzieli mi, że najprawdopodobniej pamięci na karcie raficznej sie spaliły. Kupiłem więc identyczną kartę i niestety był identyczny problem i wtedy się dowiedziałem, że to wejście PCI x16 nawala. Wymieniłem więc płytę główną i wciąż to samo!!! Nie wiem co mam robić straciłem kupę kasy i wciąż to samo. co to może być?!

BARDZO porszę o pomoc!

HQ19
komentarz
komentarz

Podaj jakie masz pozostałe części w komputerze. Mi się wydaje, że problemem tu może być zasilacz.

Machur
komentarz
komentarz

dokladnie - podaj marke zasilacza.

sucre141
komentarz
komentarz

Teraz zamontowałem:

Asus P5GV-MX + Intel Celeron 2,5 Ghz + 512 Mb DDR + Dysk Barracuda 120Gb + Nagrywarka DVD i jade na zintegrowanej grafice.

Zasilacz to Tracer 360W. Jechałem na nim od grudnia 2005 to możliwe ze się sypie. A jeśli to zasilacz to znaczy, że obie grafiki są sprawne?? Czy może sie przez niego przypaliły.

damib
komentarz
komentarz

Ten twój zasilacz tylko z wyglądu go przypomina, cud że tyle wytrzymał... najlepiej zrobisz sprawdzając komputer na innym markowym zasilaczu. Ale ja stawiam na zasilacz wiem z własnego doświadczenia z tracerami :/

HQ19
komentarz
komentarz (edytowane)

Zrób tak jak napisał damib.

A jeśli to zasilacz to znaczy, że obie grafiki są sprawne?? Czy może sie przez niego przypaliły.

Jest taka możliwość, że Twoja karta nadal jest sprawna, a uszkodzeniu uległ tylko zasilacz. Może tak być też, że uszkodzeniu uległ i zasilacz, i Twoja karta graficzna. Jak podłączyłeś to drugą grafikę przy spalonym zasilaczu to nic z nią się nie stało.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.