x-kom hosting

COD4 - Ilość FPS na GTX260

Wieszak
utworzono
utworzono

Witam,

Ile macie FPSów w COD4 ?

Ja gram z texturami na extreme, wszystko na maxa, AAx4, 1920x1080 60Hz i liczba moich fpsów na ogół wynosi 91, czasem spada do ~ 85 jak jest niezła zadyma.

Wg. testów, mój wynik jest dużo lepszy niż być powinien.... tutaj jestem trochę zdziwiony.

Ilr wy macie FPSów w Codzie 4 i na jakich ustawieniach?

Syrj
komentarz
komentarz

Ja mam stałe 125. Mój cfg jest nastawiony na wydajność, a nie na wygląd. Sprzętu nie mam zbyt dobrego, ale nawet jakbym miał grałbym na podobnym cfg. Większość z tych przybajerzonych efektów przeszkadza podczas grania, szczególnie gdy gra się coś więcej niż na pubie, albo zwykłe PCW.

FoXx
komentarz
komentarz

ja na moim nie kręconym jeszcze... (do czasu ale starcza jeszcze)

na wszystko na maxa rozdzialka 1280 chyba albo 1024 mam na mojej 9600GT normalnie 100wke lata dokladnie sie nei przygladalem ale jak zadyma ostra i duzo eksplozji to czasem zaczerwoni sie czyli 50-60 ale niżej niet:P niestety xp mam i nie wyciagne duzo z tej gry ;/ chodzi a dajrektusia :P

Mephic
komentarz
komentarz (edytowane)
Witam,

Ile macie FPSów w COD4 ?

Ja gram z texturami na extreme, wszystko na maxa, AAx4, 1920x1080 60Hz i liczba moich fpsów na ogół wynosi 91, czasem spada do ~ 85 jak jest niezła zadyma.

Wg. testów, mój wynik jest dużo lepszy niż być powinien.... tutaj jestem trochę zdziwiony.

Ilr wy macie FPSów w Codzie 4 i na jakich ustawieniach?

Wprawdzie inna karta, ale podobno nieznacznie mocniejsza więc...

1680x1050 AAx4 1680x1055 75 Hz, reszta jak u Ciebie -> w zależności od mapy od 100-190 FPS, stabilnie około 105, spadki do 95-100 przy akcji. Ale i tak zlimitowałem do 90, żeby było bez spadków - ogólnie masz całkiem niezły wynik. Ciesz się :) A ustawienia w CCC max jakość :)

FoXx
komentarz
komentarz

/Syrj efekty przeskadzają? eee to cała esencja gry i frajda że mamy już tak zaawansowane gry graficznie :) robi wrażenie ta gra nie ma co :) zainstalowałem se ostatnio Medal of Honor wojna na pacyfiku (to przed Airbornem) bo gralem wszystkie wersje oprocz tej to jak zagralem MOH:PA to jakos odrzucilo mnie juz (niestety bo jestem fanem Medal of Honor do dziś gram po sieci MOH:AA!) odrzucila mnie wlasnie grafika po części jak i slaba co do CoDa grywalnosc w tym momencie;/

cod 4 przelazłem wczoraj i jestem zaskoczony mega grywalnością :D teraz czeka już na mnie CoD5 :P

Mephic
komentarz
komentarz
/Syrj efekty przeskadzają? eee to cała esencja gry i frajda że mamy już tak zaawansowane gry graficznie :) robi wrażenie ta gra nie ma co :) zainstalowałem se ostatnio Medal of Honor wojna na pacyfiku (to przed Airbornem) bo gralem wszystkie wersje oprocz tej to jak zagralem MOH:PA to jakos odrzucilo mnie juz (niestety bo jestem fanem Medal of Honor do dziś gram po sieci MOH:AA!) odrzucila mnie wlasnie grafika po części jak i slaba co do CoDa grywalnosc w tym momencie;/

cod 4 przelazłem wczoraj i jestem zaskoczony mega grywalnością :D teraz czeka już na mnie CoD5 :P

Trochę OT, ale ja właśnie jestem na etapie przechodzenia i jest miodny. :) CoD5 podobno słabszy ale też OK :)

A w kwestii MOH:AA -> również odpalam czasem i po ustawieniu wszystkich rzeczy w CCC na full nawet ładniej wygląda niż kiedyś :D

Wieszak
komentarz
komentarz (edytowane)

Cod 4 przeszedłem w 4h z miesiąc temu.

Cod 5 w dzień premiery po 4-5h grania :)

Cod4 - dużo lepsza grywalność, cod5 ma tylko lepszą grafikę, więcej dodatków i super kampanię.

Dodam, że te średnio 91 FPS (tu chyba blokada, trzeba pobawić się w conosli) mam na e4300 @ 3,3 Ghz i GTX260 Core 216 od Gaiwnard :) Takty na GTX280, a nawet nieco wyżej.

Mephic
komentarz
komentarz
Cod 4 przeszedłem w 4h z miesiąc temu.

Cod 5 w dzień premiery po 4-5h grania :)

Cod4 - dużo lepsza grywalność, cod5 ma tylko lepszą grafikę, więcej dodatków i super kampanię.

Dodam, że te średnio 91 FPS (tu chyba blokada, trzeba pobawić się w conosli) mam na e4300 @ 3,3 Ghz i GTX260 Core 216 od Gaiwnard :) Takty na GTX280, a nawet nieco wyżej.

Z lepszym procem będzie pewnie jeszcze lepiej, ja mam kartę fabryczną natomiast :)

Komenda na zmianę FPS: /com_maxfps <wartość> :) Ale więcej niż 100 ogólnie większego sensu nie ma :)

Wieszak
komentarz
komentarz (edytowane)

dzięki :)

Powiem wam, że na scrackowanych serwerach gra się fajniej niż na oryginalnych (posiadam oryginalnego key'a)

Jak mogę zapisać mój lvl przed formatem, aby nie nabijać od nowa?

Dlaczego jak wpisuję komendę w consoli, to pokazuje się to jako wiadomość do graczy?

Sorry za OT.

devilll
komentarz
komentarz (edytowane)

ja wszystko na MAXA na 1440x900 miałem powyżej 200FPS średnio ok 150FPS. Niezbyt wymagająca gra.

Wieszak
komentarz
komentarz (edytowane)

na jakim sprzęcie?

Bardzo ładna grafa, super grywalność i niskie wymagania... Coś pięknego :)

devilll
komentarz
komentarz

Core 2 Duo E8400 @ 4,00Ghz , MSI P45 Neo3-FIR, EVGA GeForce GTX 260 Core216 (SC) @ 663/1430/2300, 3GB RAM OCZ 890Mhz.

Elvis_nie_zyje
komentarz
komentarz

Wieszak, ja też miałem stałe ok. 92 fps. Wpisz w konsoli /com_maxfps 125 (lub 250 lub inną wartość) to będziesz miał dużo więcej. Co to daje? Prawie nic, ale można dzięki większej ilości fps wskoczyć w miejsca, gdzie nie zawsze można przy np. 90, 60 fps-ach. Można powiedzieć, że to małe oszustwo, ale różnie się na to ludzie zapatrują. W zależności od mapy (komp jak w sygnaturze) mam średnio od 140 do 200 fps, rozdziałka 1280 na 1024, wyłączone parę rzeczy, tekstury na najwyższym poziomie.

Wieszak
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki, właśnie dowiedziałem się od ziomków na serwie o tym slashu "/" przed komendą :)

A więc teraz na tych samych ustawieniach mam średnio 150-160 FPS na dworzu i ~ 200 FPS w pomieszczeniach zamkniętych.

W jakiś zakamarkach mam nawet ponad 300 do 400FPS :D

Katalog z CODem 4 Players/Profiles/TwojaNazwa - tutaj kopiujemy wszystko i wklejamy po formacie (żeby nie stracić lvl i nie wyrabiać go od nowa :P)

P.S. Nie widzę różnciy między AAx4 a brak AA O.o

To nie prawda! Elvis żyje!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.