x-kom hosting

Nieprawidłowe tekstury

smily
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam problem ponieważ gry które mają mniejsze wymagania od mojego komputera nie działają prawidłowo. Tekstury "rozłażą" się po całym ekranie tak że nic nie widać. Nie wiem w czym problem, czy zmiana karty graficznej coś da? Przykład gry Air Conflicts która ma wymagania: CPU: 900 Mhz, RAM: 256MB, GPU 32MB, mój komputer to CPU: AMD Athlon XP 1900+ 1,66Ghz, RAM: 1024MB Kingston DDR, GPU: PowerColor Radeon 9600 Pro 128MB/128Mbit. Zaraz wrzucę screen'a z gry.

link ------->>> http://img258.imageshack.us/my.php?image=beztytuujvu.jpg

Warto dodać że jakość ustawiłem na najsłabszą z możliwych czyli kolory 16bitów, bez specjalnych efektów itp, po czasie robi się o wiele gorzej ale nie mogę teraz zrobić screen'ów.

Ponawiam prośbę.

Ponawiam prośbę #2

Alfa193
komentarz
komentarz

jaki masz zasilacz??

smily
komentarz
komentarz

NoName 300W :/

Alfa193
komentarz
komentarz (edytowane)

to może być problem tego. A jaki masz sterownik od karty graficznej?

smily
komentarz
komentarz

Fabryczne, takie jakie były z kartą. Gdy zainstalowałem aktualne sterowniki, obraz się zepsuł, zdjęcia otwierały się stopniowo tak jakby wszystko bardzo się zamuliło.

Alfa193
komentarz
komentarz

a jaką wersje tych uaktualnień zainstalowałeś lub kiedy

smily
komentarz
komentarz

Wersji nie pamiętam to było koniec grudnia może styczeń

smily
komentarz
komentarz

Ok. A czy powinno to coś dać?

Alfa193
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak. powinien, a jak nie to raczej zasilacz do wymiany na markowy

smily
komentarz
komentarz

Oki. Ściągam sterowniki jak zainstaluje i nie będzie poprawy to dam znać. Jeżeli zasilacz to chyba wybiorę ModeCom MC-350 lub Feel III.

nic nie dało

Alfa193
komentarz
komentarz (edytowane)

a jeszcze jedno. karta była podkręcana ??

EDIT morze być tak ze karta jest uszkodzona.

smily
komentarz
komentarz

Kiedyś była ale to nic nie dawało więc przywróciłem ustawienia stock'owe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.