x-kom hosting

pomocy żadna karta nie działa w 3d

dominoses
utworzono
utworzono

witam wszystkich nigdy nie pisałem na forum więc nie miejcie pretęsji mam płytę msi KT6-2 agp8 przeinstalowałem windowsa xp rofessional i jak instaluje sterowniki do karty czy nvidi czy ati to żadna gra 3d nie działa a jak bez panelu obsługi tylko sam sterownik to działają niektóre, przeinstalowałem win jeszcze raz i zmieniałem agp na 4 i wersje sterów to nic nie dało proszę pomóżcie

tomekk600
komentarz
komentarz
witam wszystkich nigdy nie pisałem na forum więc nie miejcie pretęsji mam płytę msi KT6-2 agp8 przeinstalowałem windowsa xp rofessional i jak instaluje sterowniki do karty czy nvidi czy ati to żadna gra 3d nie działa a jak bez panelu obsługi tylko sam sterownik to działają niektóre, przeinstalowałem win jeszcze raz i zmieniałem agp na 4 i wersje sterów to nic nie dało proszę pomóżcie

jakie sterowniki instalowałes?? i jakie karty wkładałes?

dominoses
komentarz
komentarz

radek 9200 128ram 128 bit x8

fx5200 128 ram 128 bit x8

ti 4200 128 ram 128 bit x 8

gf2 64mb x4

na wszystkich to samo stery pod nv od 52 do forceware

ati 3 coś niepamiętam próbowałem na zwykłych sterach bez paneli to niekture bez efektów poszły a na panelach to we wszystkich mi pisało że brak 3d albo się włanczały na chwile i pisało coś o akcelratoże i jakiś błąd sterownika ekranu i kąp się resetował mam barthona 2500+ 2 gb ramu 400 dYsk 250 gb dx 9c xp prof sp1

//Uf evasdgha 3 hjahkdju4 jkhsdjhaerui3 kjsd34 354wf j hsjksfdjk!

//A coś po polskiemu możesz powiedzieć? Zainwestuj w słownik języka polskiego - przydaje się na codzień choćby do zwykłej konwersacji

//piku

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
witam wszystkich nigdy nie pisałem na forum więc nie miejcie pretęsji mam płytę msi KT6-2 agp8 przeinstalowałem windowsa xp rofessional i jak instaluje sterowniki do karty czy nvidi czy ati to żadna gra 3d nie działa a jak bez panelu obsługi tylko sam sterownik to działają niektóre, przeinstalowałem win jeszcze raz i zmieniałem agp na 4 i wersje sterów to nic nie dało proszę pomóżcie

A ja będę miał preteNsje bo piszesz jak przez gg, jeden przecinek na cały post, zero zasad pisowni.. weź przestań i bądź poważny ok? To taka moja mała prośba jako że nigdy nie pisałeś na forum ;)

Grzebałeś w ustawieniach BIOSu pod kątem AGP? Resetowałeś ustawienia CMOS aby przywrócić sobie parametry fabryczne?

dominoses
komentarz
komentarz

tak zmieniałem prędkość agp , i resetowałem biosa

tomekk600
komentarz
komentarz (edytowane)

mi tam przecinki nie przeszkadzaja bo sam pisze nawet prace zupełnie bez przecinków ważne żeby szło sie rozczytać. A mi sie nie udało. Do 9200 użyłeś 3?? 3 co catalyst?? ja bym ściagnął najnowsze a jakie sa najnowsze?

Wchodzisz tu http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx wybierasz model os i masz odpowiednie

dominoses
komentarz
komentarz

do 9200 próbowałem starszych i najnowszych. To asmo cały czas

Może to wina AGP ??? :(

pomorze mi ktoś

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.