x-kom hosting

Najlepszy telefon dotykowy

malomowny18
utworzono
utworzono

Witam

Powoli przymierzam się do kupna telefonu z dotykowym wyświetlaczem za rozsądną cenę i mam paru kandydatów, jednak jeśli znacie jakieś inne godne polecenia fony, to prosiłbym o ich podanie.

- LG KP-500 Cookie ( dobra cena )

- LG KU-990 Viewty

- LG KC-910 Renoir

- HTC Touch HD

- Samsung F480, F490

- Samsung Omnia

- Apple Iphone, Iphone 3g

- Nokia 5800

- Google G1

- Sony Ericsson W960i, SE Xperia X1 (cena masakra)

Zależy mi aby wygodnie można było zadzwonić, czy wysłać esa, aby nie mulił i aby można było posłuchać w nim muzyki, radia itd.

Proszę o porady

Pozdrawiam

Conrack1410
komentarz
komentarz

Touch HD - drogi ale świetny

sam już postanowiłem ,że niedługo kupuję

malomowny18
komentarz
komentarz

No fajny jest, ale mnie raczej na niego nie stać.

A z tych tańszych, np LG Cookie?

Duban
komentarz
komentarz
za rozsądną cenę
- HTC Touch HD

Iphone 3g

Nokia 5800

SE Xperia X1

Przesadziłeś :P

Co do LG to niektórzy polecają inni nie, ja bym nie polecał, bo szybko się sypią. Ale polecę tę Nokię i Apple ;] Mam iPoda Touch i powiem, ze jest super i na pewno będę miał iPhone.

Co do 5800 to bawiłem się nią z dobre 10minut i powiem, ze fajna jest, miłe zaskoczenie :)

malomowny18
komentarz
komentarz

Spoko, dzięki za odp

Jeszcze znalazłem jednego samsunga a mianowicie S8300 Ultra Touch.

Czyli telefony za kwotę do 800zł z dotykiem które byście polecili?

Czy lepiej dopłacić więcej?

qnick
komentarz
komentarz

Wymieniłeś telefony z różnych przedziałów cenowych. Jeżeli interesują cię gry, bajery (często nie potrzebne, ale fajne :D ), muzyka - iPhone. Natomiast jeżeli zależy ci na użytkowaniu telefonu w sposób biurowy, bardziej "użytkowy" niż rozrywkowy - HTC Touch HD lub Xperia. Resztą z wymienionych nie warto sobie zawracać głowy

Duban
komentarz
komentarz

Podałeś HTC HD, a nie dałeś Diamonda lub Pro ;) pomyśla nad Diamondem, bo jest spoko palmfonem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.