x-kom hosting

Problem z kartą graficzną ATI Radeon 4650HD 1024mb

Cichy9
utworzono
utworzono

Mam problem z kartą graficzną ATI Radeon 4650HD 1024 mb. Konfiguracja mojego komputera wygląda następująco:

Płyta główna: GIGABYTE M61PME- S2

Procesor- AMD Athlon 64 x2 Dual Core

Pamięć- 3GB

Karta graficzna: ATI Radeon 4650HD 1024mb do tego zintegrowana z płytą główną karta graficzna NIVIDIA GeForce 6150SE 256mb

System: Windows XP SP2 (wcześniej miałem SP3, ale błąd występował także)

Mój problem polega na tym, że w niektórych grach np Company of Heroes: Chwała bohaterom, GRID, NFS: Undercover występuje błąd sterownika i niemożliwe jest kontynuowanie gry. Dlatego proszę Was o pomoc, co może być przyczyną tego? Zainstalowałem najnowsze sterowniki z linku http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst...p=xp/radeonx-xp ,ale problem występuje nadal. Jeśli macie pytania lub coś pominąłem, piszcie, a udzielę informacji.

Proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

- jakie temperatury w stresie? (zmierz RivaTunerem)

- jakiego producenta w ogóle masz kartę i jak wygląda sprawa jego chłodzenia?

- jaki masz zasilacz? (producent, model)

djmakus
komentarz
komentarz

zrób screena z błędem

Cichy9
komentarz
komentarz (edytowane)

Screen wygląda następująco:

bladgh4.jpg

Producent karty graficznej, to PALIT.

Włączyłem teraz GRID'a, żeby zrobić screena i moim oczom ukazał się niebieski ekran informujący o błędzie i ponownym uruchomieniu komputera, takiego cyrku nie miałem jeszcze nigdy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.