x-kom hosting

GTS 250 czy HD4850 ? CO JEST LEPSZE HELP !

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Siema. Zastanawiam się nad tymi dwoma kartami. Co będzie lepszym wyborem do tego zestawu :

ASRock A780GM-LE AM2/AMD780G/S2/GL/R/V/mA

AMD Phenom II Triple Core 720 AM3 Box

OCZ 2GB DDR II 800 Platinum r.2 CL4-4-4 2x1 lub 4gb też OCZ ( w zależności ile wyniesie mnie karta graficzna )

PENTAGRAM PSF-430-P12S 430W

Karta max 600 złotych. Będę kupował na allegro, więc aukcje mile widziane ;p.

I jeśli Geofrce i Radeon to jakich firm najlepiej ?

casion
komentarz
komentarz

Dołożył bym te 40 - 50 zł i kupił HD4870 na allegro, będzie sporo wydajniejszy od obydwóch podanych przez Ciebie kart ;)

Gość
komentarz
komentarz
Dołożył bym te 40 - 50 zł i kupił HD4870 na allegro, będzie sporo wydajniejszy od obydwóch podanych przez Ciebie kart ;)

Ok jeślibym dołożył do tego Radeona 4870 od Sapphire za 650 złotych czy mi się to opłaca ? Nie lepiej jakiegoś GF ?

I czy ten zasilacz pociągnie cały sprzęt razem z tą kartą. Aha czy ten procek nie będzie ograniczał radka ?

casion
komentarz
komentarz

Są jeszcze używki, np. taki nie referent z gwarancją : http://www.allegro.pl/item609272519_hd4870..._gwarancja.html

Nic lepszego od GeForce nie kupisz . Zasilacz powinien wystarczyć .

koloman
komentarz
komentarz

Na ESC.pl mógłbyś wziąć EVGA GeForce GTX 260 896MB DDR3 /448bit/ HDTV 2xDVI za 669 zł ;]

casion
komentarz
komentarz

Ten GTX260 to nie wersja Core 216 więc HD4870 będzie lepszy . ;)

Gość
komentarz
komentarz
Są jeszcze używki, np. taki nie referent z gwarancją : http://www.allegro.pl/item609272519_hd4870..._gwarancja.html

Bardzo polecam grafy od POwercolor z Zeotherm . Są chłodne i można je mocno podkręcić . Sam miałem z taką doczynienie !

Gość
komentarz
komentarz
Ten GTX260 to nie wersja Core 216 więc HD4870 będzie lepszy . ;)

Porównywalny.

Bardzo polecam grafy od POwercolor z Zeotherm . Są chłodne i można je mocno podkręcić . Sam miałem z taką doczynienie !

yup .. + Sapphire jako że jest uznawany za "EVGĘ" wśród producentów Radeonów. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.