x-kom hosting

Rozdzielczość

paciol92
utworzono
utworzono

Witam. Mój problem polega na tym iż nie mogę zmienić rozdzielczości ekranu. Miałem kartę GeForce 9400 GT i dziś zmieniłem ją na GeForce 9600GT, zanim zainstalowałem sterowniki usunąłem stare oczywiście i zainstalowałem nowe. Na początku popsuło mi się wszytko bo nie mogłem dać większej niż 640x480. Teraz mam dobrą ( zrobiłem format ) i mam 1680x1050 ale nie mogę dać mniejszej. A czuję że psuje mi się monitor i będę musiał dać zastępczy a tam jest mniejsza. Proszę o pomoc

TCNieI
komentarz
komentarz

nie rozumiem nie możesz zmienić na mniejszą ?? tzn masz tylko 1680*1050 ?? czy po prostu wg Ciebie mniejsza to 640*480 ? a poza tym jak zmieniasz monitor to karta sobie sama jakby "dobiera" rozdzielczości do monitora :] jak masz mniejszy to będziesz miał mniejszą, żaden problem. nie masz się co bać że nie będzie działać.

paciol92
komentarz
komentarz
nie rozumiem nie możesz zmienić na mniejszą ?? tzn masz tylko 1680*1050 ?? czy po prostu wg Ciebie mniejsza to 640*480 ? a poza tym jak zmieniasz monitor to karta sobie sama jakby "dobiera" rozdzielczości do monitora :] jak masz mniejszy to będziesz miał mniejszą, żaden problem. nie masz się co bać że nie będzie działać.

Nie no na mniejszą np. na 1024x768 itd. No dobra ale to chyba nie jest normalne. Może ja teraz chce mieć wszytko duże i chce zmienić na 1024x768 i nie umimem. O to chodzi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.