x-kom hosting

Telefonik xd

Gość
komentarz
komentarz

Telefon jest spoko tylko ciężko się go trzyma wylatuje z ręki wiem bo kolega ma

Ekran dotykowy nie jest zbyt dokładny ciężko się nim obsługuje jeśli masz grube palce

Aha i telefon zamula, przycina się

A teraz zalety

-aparat 5mpx

-duży wyświetlacz

- reszte nie chce mi sie pisac xD

Machej666
komentarz
komentarz

Dobry telefon, paru kumpli u mnie ma i są dość zadowoleni. ( Oczywiście jak lubisz dotykowy ekran )

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam ten telefon ;)

Telefon fajny. Niezłe zdjęcia, dość szybki, obudowa metalowa.

Ma jeden widoczny błąd ( jak wejdziesz w menu zamiast 'wstecz' jest 'widget', ale to nie robi problemu )

Bierz go ;)

Machej666
komentarz
komentarz
Ma jeden widoczny błąd ( jak wejdziesz w menu zamiast 'wstecz' jest 'widget', ale to nie robi problemu )

Może to wina wgranego softu? :/

Qanitro
komentarz
komentarz
Może to wina wgranego softu? :/

raczej na pewno

--

tel nie dla mnie (zabawa z dotykowym ekranem - dziekuje za to :lol:) ale mysle, ze jesli to lubisz, to bedzie super;)

bush
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam dość podobny telefon (Omnia), i powiem tak zależy jak kto lubi, palcami możesz smiało operować po menu itp, ale co do dokładniejszych operacji polecam rysik.

Więc mogę ci go polecić!

Wieszak
komentarz
komentarz

Telefon spoko, aczkolwiek ekran ma dość mały - przy dotykowych sprawia to trochę trudności.

Dlatego też nie obejdziesz się w wielu przypadkach bez rysika ;)

Aparat ma niezły, drogi też nie jest.

Za tą kwotę to dobry zakup, aczkolwiek ja osobiście posiliłbym się na coś używanego w tej cenie, a za razem lepszego ;)

Gość
komentarz
komentarz

A mógłby ktoś może napisać co to ten rysik? :D

kabi95
komentarz
komentarz

Rysik to takie coś w kształcie długopisu umożliwiające nawigację po erkranie dotykowym :D najprościej xD

Gość
komentarz
komentarz

thx za odpowiedź niewiem co bym bez ciebie zrobił :) xd

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.