x-kom hosting

Zalman GS-1000 vs CoolerMaster Dominator

Wieszak
utworzono
utworzono

Witam,

Bardzo podobają mi się obudowy CoolerMaster Dominator i Zalman GS-1000.

Chciałbym w jedną z nich wpakować kompa.

Pierwsza kosztuje ~ 290 zł, druga zaś ~ 420 zł. 130 zł różnicy ;)

Chciałbym do budy wstawić Scythe Mugena II - najlepiej z dodatkowymi wentylami, lub jakieś porządne WC (od Kyńka).

Którą budę polecacie? Zalman ujmuje wyglądem, ale jest droższy i strasznie duży.

CoolerMaster również brzydki nie jest, do tego wygląda na cichą budę. Ma wiele gadżetów podobnych do Zalmana, a jej cena jest po prostu śmieszna.

Którą budę polecacie i dlaczego? To 130 zł nie powinno być jakimś dużym problemem, aczkolwiek nie chcę też płacić tego na marne.

Czy opłaca się dopłacać do Zalmana?

P.S. W budzie nie obchodzą mnie okna i inne całkowicie zbędne rzeczy.

Muszę mieć co zrobić z kablami, dużo miejsca na wszystkie graty, dobre, standardowe wentyle, możliwości co do instalacji dodatkowego chłodzenia (wentyle lub WC).

BlackRaven
komentarz
komentarz

Czy opłaca się dopłacać do Zalmana?
Jeśli masz zamiar montować chłodzenie wodne, to tak - będzie Ci je łatwiej zmieścić w Zalmanie. Jeśli jednak miałoby być tylko powietrzne, CM spokojnie Ci wystarczy.
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Pierwsza kosztuje ~ 290 zł, druga zaś ~ 420 zł.

Na allegro ta pierwsza kosztuje ok.250 zł , a w sklepach niektórych 260 zł . A będziesz zamawiał razem z kompem ?

Zalman GS-1000.

Mam ta bude , na razie ani razu mnie nie zawiodła . Jak chcesz zadac jakies pytania to pisz .

CoolerMaster Dominator

Kolega ja ma i bardzo zachwala , reprezentuje sie bardzo dobrze .

Chciałbym do budy wstawić Scythe Mugena II - najlepiej z dodatkowymi wentylami, lub jakieś porządne WC (od Kyńka).

Jeżeli chcesz WC to weź Zalmana , jak radził BlackRaven . Jest duża , kable spokojnie sobie po porządkujesz .

//coś z tymi cytatami namieszałeś

//BlackRaven

Sorry wszędzie cytaty sa brane od Wieszak-a !!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.