x-kom hosting

Alternatywa dla obudowy Chieftec

eltomek
utworzono
utworzono

Witam,

Muszę zmienić obudowę (bez zasilacza), tzn zamienić imitację obudowy na coś konkretnego.

Bardzo podobają mi się obudowy Chieftec, np LBX-01B-B-B lub BH-01B-B-B, szczególnie ich "surowość" ale trochę przerażają mnie ceny. Dlatego mam pytanie: czy istnieje jakaś sensowna alternatywa dla Chiefteca, która dorównywałaby mu jakością? Nie chcę gnących się cienkich blach jak w obudowach za 70zł, brzęczących razem z wiatrakami, ale nie zależy mi też na beznarzędziowym montażu, bo nie zamierzam wkładać i wyciągać dysków, żeby za to specjalnie płacić.

Zdrówka

Tomek

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

Najlepeij jak bys powiedzial do jakiej kwoty szukac ??

Wiec tak przykladowo jak bys szukal to np.Coolermaster Dominator-RC690

Zuo
komentarz
komentarz

Jaki przedział cenowy? Z tych tańszych mogę ci polecić Cooler Master Elite 33x 149 zł a z droższych to Antec Gamer Three Hundred ok. 280 zł. Nie napisałeś też czy chcesz coś z bajerami czy zwykłą obudowę bez okien i podświetleń.

Wieszak
komentarz
komentarz

CoolerMaster Dominator to na prawdę super wybór w tej cenie.

Moim zdaniem jedyne warte obecnie uwagi obudowy to Zalman GS-1000 i ten właśnie CM.

Niestety zalman kosztuje ok 410-420 zł, więc domyślam się, że wykracza to ponad Twój budżet.

Jeśli tylko dasz radę uzbierać te 280-300 zł na Dominatora, to bez wahania go bierz!

eltomek
komentarz
komentarz

Chciałbym wydać max. 200zł, nie potrzebne mi bajery typu okno.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Chciałbym wydać max. 200zł
Dołóż kilkadziesiąt zł do Antec 300, naprawdę porządna obudowa.
eltomek
komentarz
komentarz
Dołóż kilkadziesiąt zł do Antec 300, naprawdę porządna obudowa.

Wychodzi drożej niż Chieftec, a potrzebowałem raczej coś tańszego :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.