x-kom hosting

Modecom Feel 400W ATX czy da rade?

kamylo
utworzono
utworzono

Witam posiadam taki zasilacz http://www.allegro.pl/item571991486_zasila...nowy_gw_fv.html

Przy takim zestawie od 2 lat chodzi bez zarzutu:

- ASUS M2N-E (nForce 570 Ultra)

- Athlon 64 x2 3000+

- Radeon x800

Teraz chcę sobie dokupić:

- Athlon 64 x2 6000+ 2x3,0GHz

- Radeon HD4850 lub GF 9800GTX+ (zastanawiam się między tymi dwoma)

I mam pytanie czy mój zasilacz pociągnie nowy zestaw? W przyszłości do OC pewnie będzie lepiej dokupić jakiś lepszy tylko narazie nie mam więcej kasy i nie wiem czy bez problemu będę mógł zamontować nowe podzespoły czy lepiej nie ryzykować i od razu mus brać nowy?

bemol911
komentarz
komentarz

Modecome Feel to słaby zasilacz nie patrz na to że ma 400w po modernizacji nie uciągnie tego zestawu lepiej zainwestuj w markowy zasilacz, bo ten Fell może się spalić i spali podzespoły twojego kompa a to będzie kosztowało więcej niż wymiana zasilacza

Adexis
komentarz
komentarz

poszukaj Amacroxa Warriora 450 W to naprawde tanie jak na swoje możliwości kosztuje ok.180-200zł

nie warto ryzykować straty sprzętu

kamylo
komentarz
komentarz

Ok, dzięki za rady, a co sądzicie o tym zasilaczu PENTAGRAM Silent Force PSF-430-P12S? Podobno jest bardzo cichy i stabilny

tomek.b9
komentarz
komentarz

Taki znowu baardzo cichy i stabilny to on nie jest. Ta wersja 430W ma taką samą linie1 12v co Modecom MC 350W. Lepszym wyborem byłby ww. Amacrox

maxsp2
komentarz
komentarz

Ale slataka sie zrobila :)

No dobra a wiec mocowo i cicho bedzie Amarcox ...

Odnosnie Pentagram 430oraz Mode com MC 350. Faktem jest linia 12v taka sama ale linie 5 i 3,3 rózże z kożyścia dla pentagrama.

Kazda zasilka ma wachania ale jest on ok :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.