x-kom hosting

Zanim zaczniesz pisać w ShoutBoxi'e - przeczytaj!

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Na FORUMPC.PL praktycznie od początku istnienia, na samym dole forum prezentuje nam się Shoutbox (sb) - jest to ogólnodostępny "czat" do luźnych rozmów o wszystkim.

Przykładowy podgląd Shoutbox'u - 220553.jpeg

Obsługa SB jest bardzo prosta - na białym polu wpisujemy tekst, by go wysłać wystarczy wcisnąć klawisz enter lub przycisk "Wyślij Shouta", w SB tak jak na całym forum działa bbcode,

Na samej górze Shoutbox'u mamy napis do którego polecam się stosować

Shoutbox - Zakaz zadawania pytań związanych z problemami hardware i software oraz podawania linków do innych for, linków referencyjnych, a także reklamowania swoich stron, for, blogów i aukcji!

Użytkownicy Shoutbox'u

W SB od dawien dawna pisze stała ekipa, rzadziej jedniodniowi użytkownicy lub Ci którzy mają problem i podają linki do tematu (co jest niezgodne z regulaminem!)

Jednakże jak wspomniałem SB posiada stałą ekipe którą wam teraz przedstawie :

Naekana - jedna z pierwszych kobitek na forumpc, ex pani admin. Subtelna i bardzo kobieca w swoich wypowiedziach. Uwielbia dobry, francuski HH, oraz Bjork

Czego Naekana nie lubi?

Naekana nie lubi płytkiego humoru i rzeczy bez jakiegokolwiek przekazu.

Andziorka - jedyna kobitka z prawami moderacji na forum, jedna z nielicznych kobiet na SB. Uwielbia anime i może o nim rozmawiać godzinami, jednak jeżeli nie znasz się na rzeczy to lepiej się nie odzywaj bo tego Andziorka nie toleruje.

Czego Andziorka nie lubi?

Przede wszystkim shoutowiczów którzy nie przestrzegają regułki napisanej nad SB.

dar55 - jeden z trzech administratorów forum. Na SB nazywany popularnie "forumowym dziadkiem" - z racji wieku (jest jednym z najstarszych userów) Darek (dar55) to miły gość z którym można pogadać na każdy temat, ciężko mu podpaść, ale jak już ktoś to zrobi to niemiły jego żywot. Uwielbia rozmowy o alkoholowych trunkach.

Czego dar55 nie lubi?

dar55 nie lubi przede wszystkim "shoutowiczów" którzy nie przestrzegają regułki napisanej nad SB. Nie polecam mu także podpadać w piątek oraz sobote wieczorem bo możecie obudzić się z dziwnym nickiem.

GoBi - administrator forum. Coraz rzadziej spotykany na sb (szalony imprezowicz) tak jak dar55 uwielbia piwko i może je pochłaniać hektolitrami.

Czego GoBi nie lubi?

Gobi to potulny baranek, on lubi wszystko.

piku - także jeden ze starszych forumowiczów. Bardzo często spotykany do godziny 15 - w trakcie pracy oczywiście. Jego pasją jest fotografia i filmy klasy "B". Uwielbia rozmowy o alkoholowych trunkach.

Czego piku nie lubi?

Jak cała administracja - nieprzestrzegania regułki nad SB, oprócz tego nie lubi antyfanów piwa.

sniper45 - bardziej bierny niż czynny użytkownik SB. Fan motoryzacji i gier, no i oczywiście swoich ramów.

Czego sniper45 nie lubi?

Tego tak naprawde nikt nie wie, nikomu nie udało się go zdenerwować.

localh0st - w SB udziela się tylko w sprawach w ktorych się zna. Nie pogadasz z nim o dupie maryny, ale wspaniale nadaje się do rozmowy na nieco ambitniejsze tematy.

Czego localh0st nie lubi?

Ano przede wszystkim chamstwa. Kultura to podstawa.

Michał Paluch - fan dobrego, czystego dźwięku. Można z nim rozmawiać na każdy temat. Często pisze na SB do późnych godzin nocnych.

Czego Michał Paluch nie lubi?

Nie lubi gdy ktoś udaje specjaliste a nie ma o czymś pojęcia.

Duban - fan samochodów, gier FPS oraz dobrej muzyki. Miły i przyjazny (dla otoczenia) chłopak. Można powiedzieć że niczym się nie wyróżnia, ale osobiście jest jedną z moich ulubionych osób piszących na SB

Czego Duban nie lubi?

Jak u sniper'a45 - tego nikt nie wie, nikomu nie udało się zdenerwować.

kaiserus - fan polskiego HH, tak jak ja i webber lubi O.S.T.R. Z kaiserusem można pogadać o wszystkim. ,- zarówno o pierdołach jak i poważniejszych sprawach. W zaciekliwych konferencjach zawsze zachowuje spokój.

Czego kaiserus nie lubi?

kaiserus to chłopak bezkonfliktowy, siedzi cicho i robi swoje.

FrogsterPL - forumowy motomaniak, niezastąpiony w zagadkach samochodowych - ogromna wiedza na ich temat. Oprócz tego uwielbia gry samochodowe.

Czego FrogsterPL nie lubi?

Nie lubi chamstwa i wypowiadania się w sprawach w których nie ma się pojęcia

Daniusz - wiecznie szczęsliwy, spotkać go w złym humorze to jak wygrać w totka - teoretycznie możliwe, ale w praktyce się nie sprawdza. Fan gier samochodowych (przede wszystkim GRID'a)

Czego Daniusz nie lubi?

On jest wiecznie szczęśliwy, lubi zawsze, wszystko.

webber - były rangista (czołgista) forumpc.pl Fan samochodów i Live for Speed'a (LFS)  Nienawidzi tych co popełniają błędy ortograficzne. Fan O.S.T.R.

Czego webber nie lubi?

Nie lubi szpanerów oraz internetowych napinaczy, nie znosi błędów ortograficznych

Azibiz - użytkownik głównie spotykany w SB.  Można z nim pogadać o wszystkim i o niczym - fan gokartów.

Czego Azibiz nie lubi?

Azibiz to potulny baranek, jego nie da się zdenerwować, lubi wszystko.

Vaderoslav - Kamil (Vaderoslav) - to fan FPS'ów, gier samochodowych, PoKeMoNóW oraz kolarstwa (górskiego). Na pierwszy rzut oka PoKeMoN ale wbrew pozorom jest normalny i można z nim pogadać o mądrzejszych tematach. Oprócz gier pakuje na siłce (na klate to bierze 105kg, na biceps 40kg)

Czego Vaderoslav nie lubi?

Nie lubi gdy go ktoś nazywa PoKeMoNem, bo on nim nie jest.

Xamil - od niedawna piszę na SB, natomiast bardzo prężnie. Uprzejmy i miły (lizus?) Według mnie nadużywa emotikonek, pozatym  jest ok.

Czego kamil9445 nie lubi?

Kamil to jeszcze cienki bolek, można go denerwować.

To na tyle, dziękuje za uwage.

Pozdrawiam, Kicko

Edytowane przez Kicko

Azibiz
komentarz
komentarz (edytowane)

oh dziekuje Kicek :D

potulny baranek
mogles wymyslic cos innego ale niech juz jest :D Edytowane przez Azibiz
webber
komentarz
komentarz

Nie nawidzi tych co popełniają błędy ortograficzne.
Gwoli ścisłości - nienawidzi piszemy łącznie :}
Michał Paluch
komentarz
komentarz
Czego Michał Paluchp nie lubi?

Wywal te py :P

Opisz siebie jeszcze ;]

Psycholandia
komentarz
komentarz
Uwielbia anime i może o nim rozmawiać godzinami, jednak jeżeli nie znasz się na rzeczy to lepiej się nie odzywaj bo tego Andziorka nie toleruje.

Nigdy godzinami o anime nie rozmawiałam i toleruje ludzi, którzy nie oglądają i nie znają :P

piku
komentarz
komentarz
nie lubi antyfanów piwa szczerb.gif

Ja sobie wypraszam! Abstynencja drogą narodu do trzeźwego jutra! :E

Gość
komentarz
komentarz
Gwoli ścisłości - nienawidzi piszemy łącznie :}

spoko loko, to miała być ironia, ale jak chcesz to poprawie ;)

Nigdy godzinami o anime nie rozmawiałam i toleruje ludzi, którzy nie oglądają i nie znają

oj tam, tego tematu nie można brać w 100% serio :P

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Oprócz tego uwielbia wyścigówki smile.gif

Chodziło zapewne o gry samochodowe a.k.a. "samochodówki"? ;) Ale "poradnik" rządzi :D

Psycholandia
komentarz
komentarz
oj tam, tego tematu nie można brać w 100% serio tongue.gif

Ależ ja z przymrużeniem oka :P

Gość
komentarz
komentarz

A ja to co?? :D

.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
A ja to co??

popiszesz to pomyślimy :)

Chodziło zapewne o gry samochodowe a.k.a. "samochodówki"? Ale "poradnik" rządzi

ale są wyścigówki i każdy wie o co chodzi :P

Edytowane przez Kicko
FrogsterPL
komentarz
komentarz
ale są wyścigówki i każdy wie o co chodzi tongue.gif

No moje pierwsze skojarzenie to było "samochody wyścigowe" a nie "gry samochodowe" :D Ale jak uważasz ^^

webber
komentarz
komentarz

spoko loko, to miała być ironia, ale jak chcesz to poprawie
Tak myślałem ale nie byłem pewien :P
Chodziło zapewne o gry samochodowe a.k.a. "samochodówki"?
Ścigałki :}
Gość
komentarz
komentarz

Zmienione na "gry samochodowe", mam nadzieje że teraz jest poprawnie.

Gość
komentarz
komentarz

Ostatnio ja, pod nickiem Veradux ( dla pikoslava i kilku innych- Werba ) :P

Opisz siebie xD

snip91
komentarz
komentarz
bardziej bierny niż czynny użytkownik SB.

Ja bierny? Może ostatnimi czasy :D

nikomu nie udało mu się go zdenerwować.

Niegramatyczne :D I zapomniałeś o pewnym fakcie, dostrzegalnym także u Webbera - ort.

Gość
komentarz
komentarz
Niegramatyczne I zapomniałeś o pewnym fakcie, dostrzegalnym także u Webbera - ort.

bez "mu" jest lepiej :paluch:

ort., jaki znów?!

dar55
komentarz
komentarz

dar55 nie lubi przede wszystkim "shoutowiczów" którzy nie przestrzegają regułki napisanej nad SB
ja bym to boldem pacnął ;]
Gość
komentarz
komentarz
ja bym to boldem pacnął

Masz tam taki klawisz Edytuj i pacnij :)

snip91
komentarz
komentarz
ort., jaki znów?!

Chodziło mi o to, że nie lubię analfabetów na SB :D

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
kamil9445 - od niedawna piszę na SB, natomiast bardzo prężnie. Uprzejmy i miły (lizus? :E ) Według mnie nadużywa emotikonek, pozatym jest ok.

Czego kamil9445 nie lubi?

Kamil to jeszcze cienki bolek, można go denerwować :evil2:

:haha:.

Dzięki ;]

Zgadzam się co do emotikonków ;]

Denerowować? :krzesło: ;]

Edytowane przez kamil9445
Popek
komentarz
komentarz

Heh... fajnie to wymyśliłeś... ale przydało by się jakoś rozbudować listę.

... ^^"

Gość
komentarz
komentarz

O kogo? ;]

Azibiz
komentarz
komentarz

kazdy ma chociaz 1 emotke :D tylko Andziorka nie ma :P pewnie sie jej boi :P

Danyyy
komentarz
komentarz

:D:music: Dziękować :music::D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.