x-kom hosting

pytanie o obudowę Cooler Master Elite

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam posiadam obudowę Cooler Master elite 333 i mam pytanie. W obudowie zamontowany jest 1 wiatraczek z tyłu 120mm. Zauważyłem ( bystry jestem ! ;d ) że jak złożę obudowę w całośc to na przeciwko jego jakby toru dmuchania stoi taki tunel plastikowy z wyjsciem na zewnątrz budy. Czy tak ma byc , czy do prawidlowego działania go zdjąc ? Chciałbym też kupic jeszcze 2 dodatkowe wiatraczki ( podobno da się zamontowac też na boku , jak na boku się nie da to tylko 1 na przód) na przód 120 mm a na bok 80mm ( max) chciałbym żeby wentylatorki te były ciche i wydajne no i tanie ;p co myślicie o czymś takim ? http://www.techplanet.pl/index.php?id=15592 A i z jakiego typu zasilania taki wentylek korzysta ? 12V czy jakiś inny ? Bo istotne to jest dla mnie bo linie 12v mam obciążoną w 80% gdzies

webber
komentarz
komentarz
wiatraczek
Wentylator :)
Czy tak ma byc , czy do prawidlowego działania go zdjąc
Wywal tą tubę w kosmos.
A i z jakiego typu zasilania taki wentylek korzysta ? 12V czy jakiś inny ? Bo istotne to jest dla mnie bo linie 12v mam obciążoną w 80% gdzies
3pin to 12v, ale wentyl można podpiąć jeszcze pod molexa i dać mu 5v czy 7v. Zresztą to maksymalnie kilka W, więc nie ma się czym przejmować.

Co do samego wentyla to za tą kwotę wolałbym Zephyra 120mm.

misiuvip19
komentarz
komentarz (edytowane)

tube spokojnie mozesz wykręcić ;)

a co do wentylatora to tak jak pisał webber

SilentiumPC Zephyr 120mm

dużo cichszy[tak sie to pisze?] niż podany Arctic-Cooling AF-12L :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.