x-kom hosting

Radeon 4890 - podkręcenie Phenoma

Mephic
utworzono
utworzono

Do ilu konieczne jest podkręcenie procesora Phenom II X3 720 BE, żeby karta Radeon HD 4890 1 GB nie była przez niego blokowana?

Czabi
komentarz
komentarz
Do ilu konieczne jest podkręcenie procesora Phenom II X3 720 BE, żeby karta Radeon HD 4890 1 GB nie była przez niego blokowana?

Około 3,4-3,5 GHz

Mephic
komentarz
komentarz
Około 3,4-3,5 GHz

Dzięki za info. :)

olszak
komentarz
komentarz

minimum 3,7ghz, radek 4870 wymaga 3,6 ghz więc 4890 będzie wymagał więcej...

Mephic
komentarz
komentarz
minimum 3,7ghz, radek 4870 wymaga 3,6 ghz więc 4890 będzie wymagał więcej...

W tej sytuacji kręcę dalej. :) Tyle, że jestem już przy 3,6 na napięciu 1,42 i jest póki co stabilnie (OCCT), ale temperatura zaczyna mnie blokować bo jest już 52 stopnie w stresie. Wprawdzie AMD wyznaczyło granicę 72 w stresie, co nie zmienia faktu, że nie chcę 55 przekroczyć. :)

Gość
komentarz
komentarz

Kręć ile mozna, ale do gier ktore obsluguja 3 rdzenie nie musisz tego w ogole podkrecac.

Mephic
komentarz
komentarz
Kręć ile mozna, ale do gier ktore obsluguja 3 rdzenie nie musisz tego w ogole podkrecac.

No tak, ale zauważyłem, że OC daje mi więcej zabawy niż samo granie więc... xD

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
No tak, ale zauważyłem, że OC daje mi więcej zabawy niż samo granie więc... xD

Jak sie latwo kreci to tak jest :P

//extra...

//10% za spam, kolejny z resztą

//Sonido

//extra...

//10% za spam, kolejny z resztą

//Sonido

Kto tu spamuje...:lol: po co mi te +10%?? Skoro mi +10 za spam, to ty juz nie powinienes byc adminem...

//czuję się obrażony :admin:

//po co dyskutujesz z moderatorem ?

//teraz masz 10 % od admina , powodzeania tak dalej ;]

//czuję się obrażony diablo2.gif

//po co dyskutujesz z moderatorem ?

//teraz masz 10 % od admina , powodzeania tak dalej cwaniak.gif

A co to wladca jakis :lol:, mozecie mi dowalic 100%, zalosni jestescie...ja pisze na tym forum nie dla was, tylko dla ludzi ktorzy potrzebuja pomocy. Jesli mnie zablokujecie bedzie to dowod jak ktos pragnie wladzy przez dowartosciowanie sie jako admin na forum czyli wyjdzie na tzw. "dziecko internetu" :lol:

//że jestem dobry i życzenie usera to dla mnie rozkazem więc ban //dar55

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.