x-kom hosting

Problem w połączeniu noki e50 z komputerem przez PC Suit

ShimbaCK
utworzono
utworzono

Otóż mam zainstalowany od nowa system operacyjny z sp3 poniewaz komputer starsznie mi zamulal. Przed formatem wszystko śmigało jak talala a teraz nie wykrywa mi żądnego telefonu i wyskakuja 2 okna to: 1okno.th.jpg a potem to: 2okno.th.jpg jak widać na obrazkach nie moge nic wybrać aby mogło wyszukać telefon (mam najnowszego pc suita sciagalem poprzednie i ta reinstalowalem nic nie dalo)

n31T
komentarz
komentarz

Jak dobrze rozumuję, próbujesz podłączyć telefon z komputerem za pomocą podczerwieni ?? Jeśli tak, to zainstalowałeś sterowniki do podczerwieni ?

ShimbaCK
komentarz
komentarz
Jak dobrze rozumuję, próbujesz podłączyć telefon z komputerem za pomocą podczerwieni ?? Jeśli tak, to zainstalowałeś sterowniki do podczerwieni ?

nie chce podłączyć przez usb i mi go nie wykrywa pcsuit windows tak ale ie pc suit ale ze niemam karty to przez program widnowsa nie wejde by wgrac na telefon pliki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.