x-kom hosting

Be quiet vs. Enermax

musashi
utworzono
utworzono

Mam dylemat co wybrać...

Opcja jest taka:

be quiet! Dark Power P7-PRO 650W

Enermax Modu82+ EMD625AWT

Proszę o opinię mających doświadczenia z modelami powyżej. Priorytetem jest cisza. (stabilność jest oczywista -czytałem opinię kolesia co zrezygnował z be quieta... z tego właśnie powodu)

Osobiście skłaniam się do enermaxa -mam akurat okazję kupić go za 5 stów (brand new)

Chyba, że zaproponujecie coś lepszego w tej cenie

Pozdrawiam

mis456
komentarz
komentarz

Enermax jest znacznie lepszy- lepsze części są użyte, jest cichszy. Polecam go!

BlackRaven
komentarz
komentarz

Oba zasilacze bardzo dobre. Jeśli miałbym wybierać sam, również najprawdopodobniej wziąłbym Enermaxa, a już napewno jeśli byłby w lepszej cenie niż BQ.

mis456
komentarz
komentarz

Co do zasiłki zastanawiałbym sie jeszcze nad

http://sklep.pimpmycomp.net/index.php?p558...new-650w-tp-650

Podobno dorównuje Enermax evolution pod wszystkimi względami

damio
komentarz
komentarz

A może Corsair HX620 ? sam mam i spisuje się świetnie a przede wszystkim jest bardzo cichutki :)

mis456
komentarz
komentarz
A może Corsair HX620 ? sam mam i spisuje się świetnie a przede wszystkim jest bardzo cichutki smile.gif

Nie dorównuje anie ANtecowi anie enermaxowi

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

Tez bym byl jak za enermax..

Ale tez w miare cene ma Bequiet 700.

Ale jak masz okazje to warto przemyślec :)

Cooling.pl
komentarz
komentarz

Tutaj to zdecydowanie najlepiej doradził mis456, bierz Antec-a NEW. Są nawet lepsze od enermaxów, chodź jest to ta sama klasa:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.