x-kom hosting

Problem z USB w Samsung SGH Z630

Sinedd
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.Mam problem z połączeniem usb do samsung SGH Z630.Mianowice zainstalowałem orpogramowanie które było na płycie, gdy później chciałem zgrać sobie coś z komputera na telefon, komputer nie łączy się z telefonem przez USB. Po prostu podłączam telefon przez USB do kompa, a tu nic. Na komie pisze, że USB is connected, ale jak chce coś zgrać to pisze, że nie jestem połączony. Dodam, że na starym kompie zainstalowałem wszystko tak samo i wszystko działało bez zarzutu. Próbowałem też zainstalować USB które jest na płycie jeszcze raz ale to mi nic nie dało. Wie ktoś może co się może dziać? Byłbym bardzo wdzięczny.

EDIT: Na płycie pisze WINDOWS 2000, Windows XP. Czyli to o to chodzi, że tylko na xp i 2000 bedize działac ? bo ja mam viste.

patrick666
komentarz
komentarz

na starym kompie miałeś XP?

popatrz w innych portach USB.

Sinedd
komentarz
komentarz

patrzyłem w każdym usb. W żadnym nie działa. Na starym kompie miałem XP.

krzysiu
komentarz
komentarz

Masz viste hmm... masz zainstalowanego sp1? jak nie to zainstaluj hehe. <_<

Sinedd
komentarz
komentarz

wlasnie sp1. Zreszta, za jakis tydzien max przeinstalowuje windowsa, wiec zobaczymy czy bedzie dzialac :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.