x-kom hosting

BFG GTX 295 i coś nie tak...

Mr.Death
utworzono
utworzono

Może mi ktoś powiedzieć jakie są śrenie wyniki tej karty bez OC w 3D Mark Vantage? I czy wynik na poziomie 11 tys to norma, a jeśli nie to czym taki wynik może być spowodowany?

Wieszak
komentarz
komentarz

poszukaj testów na necie ;)

1. Za słaby procesor - spowalnia kartę

2. Kiepskie pamięci

3. Karta może i dobra, ale sama w sobie taktowań dużych nie ma... raczej pamięć, szyna i shadery;)

Mr.Death
komentarz
komentarz

Procesor Core i7 920, a pamięci mam 6GB Corsair DDR3 więc nie sądze że powinny ją spowalniać.

Wieszak
komentarz
komentarz (edytowane)

czy procek był kręcony? jakie ma taktowania? (na standardowych na pewno spowalnia)

Sprawdzałeś testy tej karty?

Edytowane przez Wieszak
albartos
komentarz
komentarz

W performance wynik tylko dla GPU powinien być ok. 18000. Podałeś wynik dla całości czy dla GPU? I przy jakim poziomie detali?

Jeśli podałeś tylko dla GPU to jest za niski, możliwe że działa tylko jeden procesor. Podłączyłeś do karty oba kable zasilające? I napisz jaki masz zasilacz.

Czabi
komentarz
komentarz
Może mi ktoś powiedzieć jakie są śrenie wyniki tej karty bez OC w 3D Mark Vantage? I czy wynik na poziomie 11 tys to norma, a jeśli nie to czym taki wynik może być spowodowany?

Jeżeli masz dobry schładzacz to osiągnięcie 4 Ghz nie powinno być problemem. Wtedy wyniki w 3dmarku wzrosną znacząco.

faciek
komentarz
komentarz

taki wynik? to wygląda na to że tylko jeden procesor graficzny pracuje zobacz czy system widzi dwie grafiki i czy masz włączone SLI

Mr.Death
komentarz
komentarz

Wiem już co było problemem, jako test podstawowy włącza mi się High a nie performance jak u większośc osób. temat do zamknięcia, po zmianie na performance mam ponad 19.431pkt.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.