x-kom hosting

!nowy monitor!

marymont93
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Szukam monitora. Najlepiej 22' lub 23'. Na razie nie podam konkretnej sumy jaką mam na ten monitor. Chciałbym żeby miał FullHD i tuner TV. Dobrze by było gdyby ładnie wyglądał :) Proszę o jak najwięcej propozycji. Wydaje mi się że najlepszym wyborem będzie LG, ale może jakiś Acer lub Samsung?

~~Czy różnica pomiędzy 2ms i 5ms jest zauważalna?

Pozdrawiam

P.S. Będzie używany do gier, filmów itp. :)

Edytowane przez iksdek

Machej666
komentarz
komentarz

ogólnie masz tutaj:

http://www.ceneo.pl/;004c440;017P2-1968-20996P6-52464.htm

Patrz, jak jest tylko złącze D-SUB to raczej nie bierz.

a tak to:

LG M237WD

Samsung SyncMaster SM2333HD

LG M2394D

WinstonWolf
komentarz
komentarz

wg. mnie te trzy które podał NISu są raczej najlepszym wyborem, a dodatkowo LG i samsung oferują dobre warunki gwarancji na bady (LG ma jednakowa oferte na wszystkie monitory, a Sama różnią się nieznacznie w zależności od klasy sprzętu).

Wieszak
komentarz
komentarz

A ja chciałbym tylko dodać, że za ~ 500-700 zł więcej można mieć telewizor w podobnej jakości z full hd, ale 32 calowy ;)

marymont93
komentarz
komentarz

A czym różnią się M237WD i M2394D?? Pewnie wybiorę któryś z nich, więc chciałbym wiedzieć jak najwięcej ;)

kandziak
komentarz
komentarz

masz tutaj sobie porównaj:

-http://www.2w1.pl/produkt-lg-m2394d-pz--12179.html

-http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B174336/cid/8019/refId/ceneo/

jeśli chodzi o wyglad to ten 2 ladniejszy :)

WinstonWolf
komentarz
komentarz (edytowane)

kontrast, czas reakcji i kąty są praktycznie identyczne, różnią się następującymi rzeczami:

Złącza :

M2394D - 15 Pin D-Sub, DVI-D, HDMI x 2,

Component, SCART x 2, Composite,

S-Video, PC Audio In / Out

M237WD - 15 Pin D-Sub, DVI-D, HDMI x 2,

Composite S-Video, Component,

SCART x 2

Głośniki :

M2394D - Dolby Surround,

Głośniki (3Wx2)

M237WD - Brak

... i oczywiście designem

Edytowane przez WinstonWolf
KingNight
komentarz
komentarz
~~Czy różnica pomiędzy 2ms i 5ms jest zauważalna?

Pozdrawiam

P.S. Będzie używany do gier, filmów itp. :)

Między 2 a 5 ms nie widać różnicy, są to tak szybkie matryce że oko nie jest w stanie się połapać,

a jeśli chodzi o monitory to możesz się zdecydować na ten z głośnikami, bo w którejś z gazet wyczytałem że ma całkiem przyzwoite głośniczki (oczywiście jak na monitor). A skoro parametry są zbliżone to warto mieć ten dodatkowy bajer, bo nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać.

WinstonWolf
komentarz
komentarz

moim zdaniem jeżeli masz do kompa podłączony dobry zestaw głośników to kupowanie monitora z głośnikami mija sie z celem

  • 4 tygodnie później...
marymont93
komentarz
komentarz (edytowane)

czy warto kupić monitor M2394D za 1199zł w MediaMarkt ?? cena niska jak na ten monitor, najtaniej w necie 1179zł+przesyłka, no i raty 0% :)

Czy warto dokładać do Samsunga T240HD?? mi się wydaje że to bez sensu ale spytam dla potwierdzenia :)

Edytowane przez iksdek
KingNight
komentarz
komentarz

W tym przypadku monitor z MediaMarkt to najlepsze rozwiązanie. Wyłożysz kase i masz monitor od ręki, a przez internet to będziesz musiał czekać i dodatkowo za przesyłkę zapłacisz.

WinstonWolf
komentarz
komentarz

... dokładnie i nie musisz płacić za przesyłke ani czekać aż przyślą Ci sprzęt z magazynu

marymont93
komentarz
komentarz

kupiłem ten monitor :) myślę, że bedę zadowolony :)

WinstonWolf
komentarz
komentarz

M2394D to chyba najlepsza 23" z tunerm na rynku, więc napewno Bedziesz zadowolony...

djmakus
komentarz
komentarz

pytanie jakiej jakości jest ten Tuner

i ciekawe co zrobisz jak Ci tuner padnie...he he he...

WinstonWolf
komentarz
komentarz

zawsze ma 3 lata gwarancji ... a za 2,5 pewnie i tak wymieni na LED

djmakus
komentarz
komentarz

bardziej chodzi mi o pewną nieporęczność

po co targać cały monitor jak za te 200zł można by sobie kupić osobny tuner - pewnie lepszej jakości - w wielkości karty muzycznej ?

WinstonWolf
komentarz
komentarz

oczywiście ale do tego trzebaby dokupic dobry monitor, który i tak kosztowałby ok. 800 zł - atak Będzie miał wszystko w jednym...

KingNight
komentarz
komentarz

Również uważam że kupienie monitora z tunerem TV jest większą wygodą.

WinstonWolf
komentarz
komentarz

tzn rozumiem tych którzy twierdzą że bardziej się opłaca kupić tuner osobno, jednak jeżeli ktoś nie chce się bawić w szukanie tunera za korzystna cenę itd. to lepiej brać monitor z wbudowanym tunerem...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.