x-kom hosting

Karta do 800 zł

widar
utworzono
utworzono

witam proszę o pomoc w wyborze karty grafiki do 800 zł max obecnie mam 8800 GTS EVGA 320 MB moja konfiguracja kompa

Procesor - E8400

Ram - 2x2 GB 1066 Geil

Zasilacz - Tagan 560 Wat

na kartę mogę wydać max 800 zł

Czabi
komentarz
komentarz
witam proszę o pomoc w wyborze karty grafiki do 800 zł max obecnie mam 8800 GTS EVGA 320 MB moja konfiguracja kompa

Procesor - E8400

Ram - 2x2 GB 1066 Geil

Zasilacz - Tagan 560 Wat

na kartę mogę wydać max 800 zł

Myślę że najlepszym wyborem będzie Gainward 4870 Golden Sample: LINK

damib
komentarz
komentarz

Ta karta będzie lepszym wyborem KLIK a myślę że te 10zł warto dołożyć ;)

widar
komentarz
komentarz

moze ktos cos jeszcze doardzi

Czabi
komentarz
komentarz

Nie zauważyłem tego GeForca. Karta proponowana przez tomka.b9 będzie lepsza od 4870

Gość
komentarz
komentarz
Nie zauważyłem tego GeForca. Karta proponowana przez tomka.b9 będzie lepsza od 4870

Raczej porównywalna do wersji 1GB, choć zależy od gier w jakie się gra. Choć propozycja dobra ;).

Wieszak
komentarz
komentarz

GTX260 Core216 bije radki HD4870 :)

Gainward - OK, ale Golden Sample a nie Limited Edition :P

W większości gier wydajniejsze są GF'y (marketing...)

damib
komentarz
komentarz

Bierz GTX216 z 216 strumieniami będzie najlepszym wyborem, a co do firmy karty to lepszy będzie Gigabyte.

Gość
komentarz
komentarz
Raczej porównywalna do wersji 1GB, choć zależy od gier w jakie się gra. Choć propozycja dobra

W HD4870 te 1GB pamieci nic nie dawalo w grach, moze teraz zrobi roznice, ale GTX260 216 jest po prostu mocniejszy. Ale byl GTX260 ktory byl faktycznie gorszy od HD4870 512MB/1GB.

W większości gier wydajniejsze są GF'y (marketing...)

Wcale nie, ale skoro GF sa wspierane przez gry, a Radki sa gorsze o np. 2FPS , to czyli Radki sa lepsze, a GF maja tylko wsparcie producentow gier...Ale wcale tak nie jest, jedynie w niektorych grach tak jest.

Gainward - OK, ale Golden Sample a nie Limited Edition
Bierz GTX216 z 216 strumieniami będzie najlepszym wyborem, a co do firmy karty to lepszy będzie Gigabyte.

Faktycznie Gainward GS bedzie lepszy, bo fabrycznie podkrecony i z lepszym chlodzeniem.

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...132&katid=5

Gość
komentarz
komentarz
GTX260 Core216 bije radki HD4870 :)

Taa, ciekawe :blink:

GTX260 to mniej więcej poziom 4870, C216 to zwykły 260 + 5%, faktycznie.. "bije"..

W większości gier wydajniejsze są GF'y (marketing...)

Raczej testy na starych w tym momencie driverach i mity wokół meant to be played.. ATI wypuszcza stery co miesiąc a każda paczka coś poprawia.. to taka drobna uwaga ode mnie.

Gość
komentarz
komentarz
GTX260 to mniej więcej poziom 4870, C216 to zwykły 260 + 5%, faktycznie.. "bije"..

GTX260 216 to 10% wiecej mocy niz GTX260

Gość
komentarz
komentarz
W HD4870 te 1GB pamieci nic nie dawalo w grach, moze teraz zrobi roznice, ale GTX260 216 jest po prostu mocniejszy. Ale byl GTX260 ktory byl faktycznie gorszy od HD4870 512MB/1GB.

Czyżby echo testu z PCL? ;)

GTX260 216 to 10% wiecej mocy niz GTX260

Uśredniając = 5%.

Gość
komentarz
komentarz
Czyżby echo testu z PCL? wink.gif

Nie, pamietam to ze starych testow tych kart, zawsze wygrywal HD4870, a GTX260 tylko w GTA4.

Uśredniając = 5%.

O tyle to jest lepszy HD4870 od GTX260.

volt
komentarz
komentarz

lepiej gtx260 c216 gs osobiscie mam go i polecam :) co prawda troche szumi przy wiekszych obciazeniach ale to nic :>

Gość
komentarz
komentarz
O tyle to jest lepszy HD4870 od GTX260.

Nie, nie jest ;). Te karty są takie same, w jednych tytułach przewaga idzie dla GF'a, w innych dla ATI. Oczywiście drivery poprawiły sprawę od czasu premiery ale nie na tyle aby stwierdzić że 4870 jest lepszy od zwykłej 260-tki. Na pure/eg/pcl powiedzą to samo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.