x-kom hosting

Nowy Zasilacz do E7300, 9600GT

bartolini506
utworzono
utworzono

Siemka. <_<

Przyszedł taki dzień, w którym zdecydowałem się na wymianę zasilacza.

I tu zwracam się do Was moi drodzy. Jaki zasilacz wybrać ?. Obecnie mam Feel (nic nie mówcie :huh: ) o oszałamiającej mocy 300W. Po odpaleniu GTA 4 zaczyna piszczeć. :blink: więc nie jest źle ;).

Moja konfiguracja:

Asus P5Q

C2D E7300 2.66 OC do 3.66

Asus GeForce 9600GT OC 725/ 2025/1025

Tuner TV

Segate 160GB

DVD

3 wentyle 1X120mm 2X80mm

Ram Dual 4 X 1GB 1066mhz

I to by było na tyle.

Czas mnie nagli bo wtyczki od dodatkowego zasilania grafiki już sie przyrumieniają :blink:

Mam 350 zeta wiec coś juz można wybrać, myślałem o Chieftec (GPS-550AB-A) 550W co o nim mylicie ??

Pozdrawiam :)

//zmiana tytułu tematu na konkretny

//BlackRaven

konieczko
komentarz
komentarz (edytowane)

zasilacz który proponujesz jest wystarczający :) w zupełności wystarczydla twojego zestawu .daje stabilne napiecia wiec świetnie nadaje sie do OC

ewentualnie mógłoby nawet wystarczyć 500W np .; http://www.allegro.pl/item600237132_super_..._pfc_gw_fv.html

pozdrawiam

bartolini506
komentarz
komentarz

Konieczko dzięki za odp.

Wole jednak mieć większy zapas mocy, planuje dodać jeszcze twardziel więc większa moc bedzie jak najbardziej wskazana.

Bohdan675
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja polecił bym ci taki Chieftec (CFT-560A-12S) 560W cena ok. 300zł, masz tryb

aktywny, cichy, stabilny, warty polecenia. Sam taki mam, tyle, że ten model słabszy 500W :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Do twojego zestawu wystarczy z ogromnym zapasem Chiefec 450W. Zakup 500-550W ma sens tylko jesli myślisz o rozbudowie kompa i włożeniu kiedyś mocniejszej karty

Mattix95
komentarz
komentarz

Wiesz ... Skoro chciałbyś kupić naprawdę dobry i cichy zasilacz o dużej sprawności , to bierz coś od BeQuiet . Jeżeli chciałbyś aby zasilacz starczył na przyszłość bierz większą moc tak jak napisał to falcon. Oczywiście polecam BeQuiet : http://www.gral.pl/preview/be_quiet!/Z...he!_58.html

Natomiast do tego zestawu wystarczy coś o mniejszej mocy , ale w przyszłości może nie starczyć , ale teraz masz niższą cenę a i tak bardzo wysoką sprawność . Coś około 400 W starczy jak na ten moment . Polecam BeQuiet :) :

http://www.gral.pl/preview/be_quiet!/Z...he!_56.html

Sam go posiadam i jest NIESŁYSZALNY ! :) Zapewne tak jak wersja 500 W . Przy zakupie czegoś od BQ zwróć uwagę na rewizję . Najlepiej bierz Straight power i koniecznie E6 . W E5 często wentylator padał i bzyczał ( w słabych sztukach ) .

Jak zwykle polecam zasilacze od BeQuiet , ale wierz mi , są one z wyższej półki :)

Pozdrawiam !

Mateusz

Zjawa123
komentarz
komentarz

Do Twojego zestawu to by starczyła i markowa 350. Skoro masz te 350 zł na zasilacz, to BeQuiet od Matixa, będzie bardzo dobry.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.