x-kom hosting

Modecom Feel 500W - Czy uciągnie 2x 9600 GT SLI?- ZAMKNIĘTY

babajaga1
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam pytanie czy ten zasilacz jest dobry?? i czy uciągnie 2x 9600 gt? SLI

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Jaki dokładnie modle I II III?

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Kalkulator zwraca mi wartość 305W dla SLI i zestawu z sygnaturki. Zostaw tego chiefteca (o ile ma 2 wtyczki zasilające dla kart grafiki) lub poszukaj coś nie-feel.

Np http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,70006/

babajaga1
komentarz
komentarz

tylko ze tego feela III moge miec za 60 zł nowke

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
tylko ze tego feela III moge miec za 60 zł nowke

A ja tego feela nie chciałbym mieć za 60zł . Ten Chieftec jest wystarczający nawet bardzo ;) !

BlackRaven
komentarz
komentarz

tylko ze tego feela III moge miec za 60 zł nowke
To kup i sprzedaj na Allegro za drugie tyle :P Zarobioną kasę możesz przeznaczyć na lepszy zasilacz, Feel'a (mimo że III nie są takie złe), nie ładowałbym do kompa z SLI...
Gość
komentarz
komentarz
To kup i sprzedaj na Allegro za drugie tyle :P Zarobioną kasę możesz przeznaczyć na lepszy zasilacz, Feel'a (mimo że III nie są takie złe), nie ładowałbym do kompa z SLI...

W sumie masz rację że nie są takie złe . Bo ja mam FEEL 500W Illumination i E6320 do 3,0Ghz podkręciłem ;)

BTW. żeby nie zakładać nowego tematu to tutaj zapytam .

Czy ten Feel III 500W uciągnie GTS 250 od ZOTACA (lub podobne grafiki) ???

Agent00
komentarz
komentarz

Tak apropo zasilaczy i wtyczek czy mój zasilacz z jedna wtyczka do grafiki uciągnie grafikę ATI HD4870X2 2GB i czy jest jaka możliwość rozdzielenia zasilania na 2 wtyczki do grafiki

Gość
komentarz
komentarz
Tak apropo zasilaczy i wtyczek czy mój zasilacz z jedna wtyczka do grafiki uciągnie grafikę ATI HD4870X2 2GB i czy jest jaka możliwość rozdzielenia zasilania na 2 wtyczki do grafiki

Jest taka możliwość ;)

Od zasilacza do grafiki złącze 6 lub 8 pin

i pod drugie zasilanie grafiki podłączasz przejściówkę z 6lub 8 pin na 2x Molex i podłączasz te Molexy ;)

Zjawa123
komentarz
komentarz
W sumie masz rację że nie są takie złe . Bo ja mam FEEL 500W Illumination i E6320 do 3,0Ghz podkręciłem ;)

BTW. żeby nie zakładać nowego tematu to tutaj zapytam .

Czy ten Feel III 500W uciągnie GTS 250 od ZOTACA (lub podobne grafiki) ???

Teoretycznie tak, ale ja bałbym się.

babajaga1
komentarz
komentarz

kolega ma od pół roku zasiłke feela III 500W i radeon 4870 dziala stabilnie...

BlackRaven
komentarz
komentarz

Bo ja mam FEEL 500W Illumination i E6320 do 3,0Ghz podkręciłem

kolega ma od pół roku zasiłke feela III 500W i radeon 4870 dziala stabilnie...
Jak już wcześniej pisałem, Feel III nie jest uważany za najgorszy zasilacz. Nie mniej samo słowo "Feel" w nazwie zasiłki budzi już we mnie mieszane uczucia. Gdybym sam miał taki zasilacz w zestawie, zakupiłbym miernik i sprawdził napięcia pod obciążeniem. Jeśli są w normie - ok, jeśli nie zasilacz bym wymieniał - niestabilne napięcia skracają żywotność sprzętu, nawet jeśli wydaje się że komputer działa stabilnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.