x-kom hosting

Falowany ekran

paciol92
utworzono
utworzono

Witam dzisiaj dostałem kartę graficzną Nvidia GeForce 9400 GT i mam jeden problem. Otóż gdy serfuje po necie itd, siedzę na gg nie ma problemu. Ale gdy tylko włączę grę (Combat Arms w tym przypadku) zaraz zaczyna falować mi ekran. To znaczy takie poziome linie płyną od góry do dołu luba są na całym ekranie. Myślicie że to grzeje się karta?? Mnie się właśnie tak wydaje że to wina temperatury.

Proszę o pomoc

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

A jakie są te temperatury w stresie. Chłodzenie pewnie pasywne?

paciol92
komentarz
komentarz

Hmmm nie wiem musiałbym sprawdzić. A chłodzenie tak chyba pasywne. Dokładnie tak karta http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,59744/. A jeszcze jedno jak będę chciał zamontować dodatkowy wentylator to nie ważny jest rozmiar czy jest 40x40 itd?? Ale to wina temperatury nie??

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

To nie jest chłodzenie pasywne (przecież wentyl jest). A podaj te temperatury bo w ciemno to skąd ja mam to wiedzieć.

paciol92
komentarz
komentarz (edytowane)

Normalnie jest 22 jak włączę kompa i sobie rośnie i jak w grze jest 26.5 to już zaczyna się psuć. Co o tym myślisz?? Wentylator pomoże czy dać do naprawy kartę ??

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Lol temperatury niskie jak na Syberii. Jak masz gware na nią to oddaj.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.