x-kom hosting

Problemy z HD4870

soniak
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Podczas grania w Mirrors Edge,Cs 1.6 podczas przesuwania myszki w bok "skacze mi obraz".

Niewiem jak to określić :/ Np. w mirrors edge patrze na budynek i ruszam myszką w boki kontury budynku rozrywaja się na boki :/ tak samo jest w cs i czasami w PES09 gdy kamera szybko przenosi sie na drugą połowę po wykopie piłki z pod bramki.

Chciałem to nagrać i wrzucić na forum...nagrałem ale w nagraniu nie pokazuje tego ;/ na nagraniu wszystko chodzi jak należy...

Może to wina monitora ? Choć u mnie w szkole na jednym komputerze występuje ten sam problem podczas gry w Cs (monitor panoramiczny).

Probowalem tez zmienic rozdzielczosc ale nadal to samo.

Proszę o odpowiedź.

Edytowane przez Soniak

Gość
komentarz
komentarz

Włącz synchronizację pionową. Powinno pomóc ;)

soniak
komentarz
komentarz

W mirrors edge ? Czy gdzie ;p?

Włączyłem i nadal to samo ;s

Ustawilem w Catalyst Potrójne buforowanie i mirrors edge chodzi elegancko ale CS bez zmian ;/

romuspl
komentarz
komentarz

Też tak miałem ale gdzieś po tygodniu to znikło

soniak
komentarz
komentarz

Ustawiłem jeszcze w CCC "Czekaj na odswieżanie pionowe" zawsze wł. i mirrors edge chodzi elegancko ;)

Ale PES09 nadal to samo a w ustawieniach nie moge wlaczyc Vsync

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.