x-kom hosting

[Rozwiązany] Śrubka w zasilaczu

raadny
utworzono
utworzono

Siema, mam taki problem jak podłączam kompa do gniazdka to wywala mi korki pisałem już o tym na forum http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry713362 . Teraz zauważyłem, że jest tam śrubka której nie da się wyjąć podejrzewam, że to po moim nie umiejętnym składaniu kompa ona jest pomiędzy śrubką która mocuje tą płytke w zasilaczu a takią srebrną grubą metalową płytą z boku podejrzewam że zwie się ogniwem pelitiera, a przynajmniej jest do tego podobna, dołączam foty. I teraz tak czy rozkręcać zasilacz stracę gwarancję czy oddać do serwisu. I czy to jest tego przyczyną?(ta śrubka)

FOTKI:

http://img19.imageshack.us/my.php?image=dsc02368w.jpg

ibox514
komentarz
komentarz

Jak masz plomby , to stracisz gwarancję.. Najlepiej oddaj do sklepu , na gwarancji Ci go naprawią , a jak nie to wymienią.

Unitra
komentarz
komentarz

Ogniwa Peltiera nie ma w zasilaczu moim zdaniem. Robi Ci po prostu zwarcie. Wytrząśnij ją jakoś. Masz plombę na grilu od wentylatora? Jak nie to odkręć ten grill i będziesz miał lepszy dostęp. Weź pinceta jakiś długi śrubokręt i wyciągniesz ją.

raadny
komentarz
komentarz

Dzienki, właśnie w tym jest największy problem że mam te plomby oddam w środę do serwisu.

Może takie nie typowe pytanie czy te OCZ-e mogą się spalić w ciągu tej gwarancji czu są wytrzymałe bo jak są wytrzymałe to se jakoś poradze. I może wiecie jak skutecznie zdjąć plombę, żeby się nie kapneli?

Unitra
komentarz
komentarz (edytowane)

Żyletka? Ale nie wiem czym potem przykleić. :S No i jeszcze co ze śladami na śrubach po odkręcaniu. Śrubki pewnie przez szmatkę odkręcisz i będzie okej. Ale do tego będziesz musiał wziąć mniejszy trochę śrubokręt bo szmatka ma też swoją grubość. Co do plomby. Może kropelka? Choć jak już wcześniej mówiłem nie wiem czy kropelka trzyma się metalu.

tofik177
komentarz
komentarz

Weź lepiej jakis sztywny drut czu coś cienkiego i sztywnego i to sam wyciągniesz.. wystarczy poluzowac zeby sie nie trzymało, potrzaśniesz troche i sama wypadnie..

Unitra
komentarz
komentarz

Też dobry patent tylko nie wiadomo jak z dostępem.

tofik177
komentarz
komentarz

Na koncu mozna lekko drucik zagiąć zeby było jak złapać..

Śrubki w takich miejscach to dla mnie zadna nowość, zawsze jakos dało rade wyciągnąć.

raadny
komentarz
komentarz

Teraz wyciągną ja tą śrubke fuks ;p i mam dylemat bo zobaczyłem że ona jest czarna w jednym miejscu i ta metalowa deseczka jest czarna coś się sfajczyło 2 może 3 mm kółko i boje się podłączyć żeby mi nie wybuchło czy cuś. Podłączać? czy może oddać do serwisu niech im wybuchnie ?xD

Michał Paluch
komentarz
komentarz
Podłączać?
Nie.

Poszukaj spory magnes. Może być z głośnika, przyłóż do grilla i śrubka powinna sama podlecieć.

Gość
komentarz
komentarz
Nie.

Poszukaj spory magnes. Może być z głośnika, przyłóż do grilla i śrubka powinna sama podlecieć.

Napisał że już wyciągną śrubkę ^^

Nie podłączaj w żadnym wypadku !!!

Oddaj na gwarancję ;)

raadny
komentarz
komentarz

E tam pisaliście żeby nie podłączać a ja zawiozłem i się okazało że wszystko jest ok. Dzięki za pomoc problem rozwiązany.

Gość
komentarz
komentarz
E tam pisaliście żeby nie podłączać a ja zawiozłem i się okazało że wszystko jest ok. Dzięki za pomoc problem rozwiązany.

:o Ale ja jednak bym oddał go na gwarancję :) bo to może też być taka "bomba" :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.