x-kom hosting

Star Wars Jedi Academy...

IceTea
utworzono
utworzono

Otóz ta gra rok czy 2 mi działała plynnie .... do czasu przed formatem ... nie chodzila plynnie ...ustawione w opcjach karty graficznej mam na JAKOSC...jak zmienie na wydajnosc to 2d... :blink: wiec moze cos poradzicie ??Mam formata komp prawie czysty. wiec bez zadnych smieci...dirextc 9.0c mam....karte graficzną mam zainstalowaną a jesli prosicie o o wymagania? to nawet wiedzmin mi "chodzil" spokojnie ..gta sa itp.. a TA GRA SIE MULI..+na rozdzielczosci 1026-765 - okolo tego wiecie oco chodzi to tak sie muli ze da sie grac ale rownoczesnie nie da....ta gra ma malutkie wymagania choc mi sie muli:((

Moze cos poradzicie ?:((((

Pozdrawiam!!

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Jakie masz zainstalowane stery. Zainstaluj najnowsze. Temperatury jakie w IDLE i stresie.

IceTea
komentarz
komentarz
Jakie masz zainstalowane stery. Zainstaluj najnowsze. Temperatury jakie w IDLE i stresie.

Podaj nazwe programu ktory sprawdza temperatury bo ja swiezo po formacie ...a i link do sterow bo nidvia mam bez upade:d

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Jaką masz kartę. Temp. sprawdź programem Everest Home.

IceTea
komentarz
komentarz (edytowane)
Jaką masz kartę. Temp. sprawdź programem Everest Home.

To tak temperatura...

Plyta glowna 41

procesor graficzny 52

seagate st3250410AS 27

karta grafincza NVDIA GeForce 8600 GT

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Pograj w jakąś grę z 20min i wtedy sprawdź temperaturę karty i podaj. Stery - http://www.nvidia.pl/object/winxp_182.50_whql_pl.html ;)

IceTea
komentarz
komentarz (edytowane)
Pograj w jakąś grę z 20min i wtedy sprawdź temperaturę karty i podaj. Stery - http://www.nvidia.pl/object/winxp_182.50_whql_pl.html ;)

Dodam nowe pare zeczy...gdy ustawiam na ladniejsza grafike to nawet jak chowam miecz to odrazu mi sie chowa a nie ze tak powoli robi sie mniejszy..i efektow nie ma jak mieczem triki robie to powinno isc taki cien a nic nie idzie :(

2.Zresetowal mi sie komp sam...Przez 1 sek pokazalo mi sie cos niebieskiego z napisami i reset...pokazalo mi sie to gdy gralem w ta gre..

3.Gdy wkladam plyte jaka kolwiek to komp szaleje ..glosno burczy..

4.Help Me!!

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Podaj model i moc zasilacza.

Zjawa123
komentarz
komentarz

Zrób coś takiego: Prawym przyciskiem myszki na Mój komputer> Właściwości> Zakłdka Zaawansowane> W polu Uruchamianie i odzyskiwanie wybierasz ustawienia> Odznaczasz Automatycznie Uruchom Ponownie. Jak pokaże Ci się jeszcze raz ten niebieski ekran, to albo robisz zdjęcie i wstawiasz na forum albo przepisujesz to, co jest tam napisane.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.