x-kom hosting

Zestaw słuchawkowy do SE

Mis776
utworzono
utworzono

Czy istnieje mozliwość podłączenia słuchawek od PC np. HS-950 do SE C905, tak by wykorzystywać je tak jak normalny zestaw słuchawkowy tj. rozmawiać przez nie i słuchac muzyki itp. ???

patrick666
komentarz
komentarz

słuchać muzyki na pewno - wystarczy przetyczka,ale żeby rozmawiać chyba też.

Mis776
komentarz
komentarz

Taa ale gdzie coś takiego można kupić bo na allegro są tylko takie przez które nie można podłączyć wtyczki do mikrofonu :(

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Niestety chyba nie istnieje taka przejściówka. Ja znalazłem tylko żeby słuchać muzyki - http://www.allegro.pl/item605400072_ad3_ad...ack_3_5_mm.html

Mis776
komentarz
komentarz

A czy do telefonów innej marki czy by się takie przejściówki znalazły???

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Żeby słuchać muzy to tak ale z dwoma wejściami to nie.

Mis776
komentarz
komentarz

Kurde a czy samemu dałoby się zrobić taką podwójną przejściówke??? Może ktos z was już próbował???

willi2000
komentarz
komentarz

Weź jakies stare słuchawki z mikrofonem od SE i zobacz jak idą przewody od mikrofonu i dorób do nich wejscie jack 3,5 i do wejscia słuchawkowego też dorób sobie jack'a i będziesz miał słuchawki z mikrofonem.

tyle ze jak cos to ja nie biore odpowiedzialnosci za szkody :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.