x-kom hosting

PS2 a opłacalność

filip11
utworzono
utworzono

Czy opłaca się teraz jeszcze kupować PS2? Za 500zł jest przerobiona. A tytułów na tą konsolkę jest bardzo dużo.

Syrj
komentarz
komentarz

Nie opłaca się. W przyszłym roku gry przestaną wychodzić, a teraz wychodzi ich bardzo mało. Do tego grafika i wszystko jest sporo słabsze niż w Next-Genach. Lepiej dołożyć do X360.

lythis
komentarz
komentarz

Niekoniecznie się nie opłaca. Ps2 masz już za 400-500 zł przerobioną i kupę gier. Moim zdaniem warto. Same gry są tanie, a jeśli masz przeróbkę, to... darmowe ;] Xbox 360 i Ps3 to warto jedynie do telewizora hd ready - full hd, a ceny gier kosmiczne. Sam zdecyduj, co lepsze...

filip11
komentarz
komentarz

Porównywałem ceny oryginalnych gier i pod tym względem PS2 wypada dużo lepiej, zresztą można grać na kopiach, a na X boxie, PS3 trudniej jest o przeróbkę.

lythis
komentarz
komentarz (edytowane)

Właśnie. A z nowych konsol, to opłaca się tylko xbox 360 ;]

Danyyy
komentarz
komentarz

Opłaca sie bardziej bo idzie przerobic? xD OMG xD NC xD a co do Ps2 to jest warto i to bardzo, bez przeróbki bym polecał, dobre gierki baa nawet bardzo dobre gierki i to nowe dostaniesz juz za 50 zł np. Black który dzis powalił mnie np. grafiką <--- gdzie po ps2 nie spodziewałem sie az tak dobrej oprawy ;] sama fabuła tez fajna i jest wiele podobnych gier w które idzie ciąć bez przerwy, no chyba że taaak bardzo zalezy Ci na Bardzo nowych Tytułach no to jakiegos next gena sobie kup. Ja Polecam Ps2 naprawde masz więcej niz całą Mase tytułów i to bardzo tanio ;]

lythis
komentarz
komentarz

Opłaca się, bo moim zdaniem (spokojnie, to tylko moja opinia) xbox ma więcej "lepszych gier" niż ps3 i jest tańszy. A możliwość przeróbki (ps3 nie można na razie przerabiać), to także dodatkowy plus, choć ja jak chciałem kupować x'a, to szukałem nie przerobionej ;] A ps2 fakt, że już powoli odchodzi, ale jak wspomniał Daniusz, Black wycisnął z ps to co najlepsze i to świadczy dobrze o tym "dziadku" konsol ;)

djkraszinio
komentarz
komentarz

ps2 się opłaca ale nie za 500zł bo za tyle to już xboxa 360 można wyrwać. Jak ps2 to w granicach 200-250zł

filip11
komentarz
komentarz

ps2 się opłaca ale nie za 500zł bo za tyle to już xboxa 360 można wyrwać. Jak ps2 to w granicach 200-250zł

Za 200zł dostanę co najwyżej używaną bez przeróbki, a nawet używanej z przeróbką cena waha się w granicy 400zł. Razem wyjdzie więc 500 coś złotych, a xbox nie podoba mi się za bardzo.

dem
komentarz
komentarz

Nie na miejscu jest porównanie xbox 360 a ps2, to konsole zupełnie innej klasy kolega wyżej dobrze mówi przy cenie ok 650 za używaną 360-tke nawet nie ma co sie zastanawiać tylko trochę jeszcze odłożyć kasy.

djkraszinio
komentarz
komentarz
Za 200zł dostanę co najwyżej używaną bez przeróbki, a nawet używanej z przeróbką cena waha się w granicy 400zł. Razem wyjdzie więc 500 coś złotych, a xbox nie podoba mi się za bardzo.

tutaj np masz za 230 slima nieprzerobionego ale przeróbka z 60zł kosztuje wiec ok 300zł za całość http://www.allegro.pl/item607242555_sony_p...m_dwie_gry.html

wystarczy poszukać na allegro, spróbować zalicytować i można kupić do 300 zł nieżle wyposażone ps2 co do xboxa to mam pytanko co Ci się w nim nie podoba??

dem
komentarz
komentarz

Zastanów się czy jest sens wysypać na ps2 559 zeta? Rozważ tego x360 to jest niebo a ziemia jeśli chodzi o jakość grafiki i gry. -> http://allegro.pl/item609525628_xbox_360_arcade_nowe.html nowy x360Arcade za 650 , używane na gwarancji jeszcze taniej znajdziesz i przerobione.Pomyśl czy jest sens się cofać.

filip11
komentarz
komentarz (edytowane)

Gry są drogie na xboxa i trudno przerabiać, a co za tym idzie nie można grać na kopiach, a nie mam chęci wyrzucać na każdą grę powyżej 100zł, porównaj sobie np. hity na PC-ta są dużo tańsze niż jakakolwiek gra na tą platformę.

Jednak tą konsolkę chyba się opłaca kupić. Gwarancja na 5 lat.

http://www.allegro.pl/item606946608_playst...super_cena.html

Czekam na komentarze co do tej oferty, tym bardziej, że sprzęt jest nowy więc według mnie cena jest ok. biorąc pod uwagę wyposażenie.

djkraszinio
komentarz
komentarz

człowieku 500zł za ps2 to jak dla mnie kompletna durnota za 500-550 zł kupisz już przerobionego xboxa 360 na którym bez problemu odpalisz te swoje kopie zapasowe, zastanów się nad tym. Tutaj masz za 550zł przerobionego xboxa 360 http://www.allegro.pl/item608915362_micros...xtreme_1_4.html

filip11
komentarz
komentarz

No tak, ale to jest używany, a ja mogę mieć nowe ps2 przerobione i z bonusami za 450zł.

Danyyy
komentarz
komentarz

Ja do dzis Gram na Ps2 i moge powiedziec ze jeszcze nie było czegos takiego zebym nie miał w co grac ;] Gier naprawde sporo i małe prawdopodobienstwo awarii. Jeśli chciałbyś wydac Te 500 zł na ta konsole i mieć pewnosc ze masz nową itd Śmiało kup, jak dobrze trafisz to bedziesz miał konsole, "przeróbke" i jeszcze jakieś gry za tą cene.

djkraszinio
komentarz
komentarz

rób jak chcesz ale dla mnie jak na te czasy to kasa wyrzucona w błoto

filip11
komentarz
komentarz

Nie wiem czy wogóle opłaca się w moim przypadku kupować x pudło, bo nie mam telewizora plazmowego ani LCD, tylko kineskopowy Philipsa, a teraz nie warto kupować TV, bo za 3 lata w Polsce nie będzie już analogowego sygnału. Zresztą już go nie ma na zachodzie, przez co sprowadzają te telewizory nam bo dla nich są złomem.

djkraszinio
komentarz
komentarz

zawsze xboxa można podłączyć do monitora od kompa

filip11
komentarz
komentarz

Przeglądałem allegro pod kątem xboxów i nówki arkade są najtaniej po 800zł, a gdy kupię używanego to gwarancji nie mam, a na ps2 mam aż 5 lat!

borysek
komentarz
komentarz
zawsze xboxa można podłączyć do monitora od kompa

nie każdy ma elo full hd 24" lcd ... sam pracuję na 17" kineskopowym monitorze a podłączając xboxa to kineskopowego tv/monitora odbija się nam to w stopniu znaczącym na jakości grafiki

poza tym grafika to nie wszystko, osobiście sam mam PS2 za które zabuliłem kiedyś prawie 2000zł ;P ta duża wersja i działa perfekcyjnie do dziś, xboxy są najbardziej awaryjnymi konsolami na rynku, dopiero te najnowsze wersje są nieco mniej awaryjne, kolejną kwestią jest to że na PS2 wyprodukowano chyba najwięcej gier wśród konsol z czego wiele z nich wciągnie cię na wiele godzin ( nawet i dni ) np takie genialne gry jak God of war, Final Fantasy X / XII, seria Dynasty Warriors ( nawet nie wyobrażasz sobie ile czasu spędziłem wyrzynając całe armie w DW2 :D ) i wiele innych sprawiają że warto kupić tą konsolę, to co że nikt już nie produkuje gier na tą konsolę ale moim zdaniem tytułów jest i tak już wystarczająco dużo żeby każdy znalazł coś dla siebie

filip11
komentarz
komentarz (edytowane)

Też tak uważam, ale są i też jakieś nowsze gry jak Fifa, czy PES 09, które są niezłe jak na tą platformę. Za 450zł za nówkę sztukę, z kartą 8 mb i 5 letnią gwarancją chyba nie ma co wybrzydzać.

Proszę o ocene tej aukcji:

http://allegro.pl/item606946608_playstatio...super_cena.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.