x-kom hosting

pytanie - eVGA GF 9600

pawcio12
utworzono
utworzono

Witam mam możliwosc zakupienia karty eVGA GF 9600 512ddr3 , dwukrotnie podkręconej fabrycznie za kwotę 350zł. Karta ma około pół roku czasu jest w bdb stanie.

Czy warto ? normalnie te karty kosztują koło 450-500 zł .

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak w dobrym stanie iw pełni sprawna to warto

pawcio12
komentarz
komentarz

dzięki za odpowiedź mam jeszcze jedno pytanie czy przy configu :

e5200 , msi p35 , 4gb ramu ocz , i corsair 400w karta graficzna Gainward 9800 gt będzie spowalniany to wiem ale to spowalnianie to w jakim sensie jest w takim że karta pracuje bardzo wolno czy w takim ze tylko nie wykorzystuje się maximum jej mocy ? mi sie wydaje ze chodzi w tym o to ze karta nie jest wykorzystywana w 100% a nie ze pracuje wolniej. I o ile musialbym podkrecic procek e5200 2.5 ghz aby nie spowalnial mi Gainwarda 9800 gt 1gb ddr3 ?

prosze o odpowiedz

kokos123
komentarz
komentarz
w takim ze tylko nie wykorzystuje się maximum jej mocy

do 9800gt ~3.0 będzie wystarczająco (może z nadmiarem :D)

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, karta nie jest wtedy wykorzystywana w pełni. Nie następuje jakieś drastyczne jej spowolnienie, tylko zamiast 100% możliwości karty masz przykładowo 80%

Co do podkręcenia to przy GF 9800GT wystarczy procka na 2.8GHz dać i powinna być grafika w pełni wykorzystana

pawcio12
komentarz
komentarz

dzięki za odpowiedzi , dostaliscie "pomogł" ale z racji ze mam zasilacz 400w ( choc bardzo dobry bo od Corsaira) zdecyduję się chyba na Gainwarda 9600 512ddr3 , bo z tego co sie orientuje nie warto 1024 ddr3 brac na moj 19' monitor bo to i tak nie bedzie roznicy.

Ktory producent jest najlepszy przy 9600 ? Gainward bedzie w porządku ?

Pozdrawiam i dzięki

falcon1984
komentarz
komentarz

Gainward to dobry producent, można go brać

Ale podaj najlepiej link do karty, jakie ma chłodzenie itd.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.