x-kom hosting

Aktualizacja Biosu karty graficznej

Alfa193
utworzono
utworzono

Witam. Chciał bym aktualizować bios karty graficznej, ale nie wiem dlaczego nie idzie. Robię według instrukcji http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...t=0#entry106012 ale nadal nic. Mam na dyskietce

takie pliki:

CWSDPMI.exe

nvFlash.exe

i tam 4 biosy .rom

i nie wiem czego brakuje, bo jak ma sie włączyć dykietka już po resecie kompa to wyskakuj takie coś

usuń dysk lub inny nośnik,

Naciśnij dowolny przycisk aby kontynuować

rideluk
komentarz
komentarz

musisz miec bootowalna dyskietke..

wrzucasz pliki z obrazu ktory mozna sciagnac np z www.bootdisk.com (ja uzylem z Windows 98 SE ;) ) , dolaczasz te pliki ktore sa potrzebne do aktualizacji biosu i to wszystko..

Alfa193
komentarz
komentarz

a dało by się to jakoś na płycie wypalić ??

  • 3 tygodnie później...
kamaz222
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam pytanie mianowicie chcialbym wgrac nowy bios, gdyz w obecnym biosie mam zablokowany tryb 2d i karta w trybie 3d jak i 2d pracuje przy napieciu 1.05, wiec zmniejszylem w Nibitorze na 0.95V. Czyli bios juz mam zmodyfikowany z odblokowanym trybem 2d. Zrobilem rowniez bootowalnego pendrive i Palit przeslal mi wersje NVflash 5.67.

I tu jest moje pytanie:

W kilku poradnikach jest napisane , m.in. na frazpc, że:

Kopiujemy pliki 'NVFlash.exe' i 'cwsdpmi.exe' (program NVFlash)

Lecz tego drugiego pliku cwsdpmi.exe w NVflash 5.67 nie ma. Wiec on jest potrzebny czy nie. Do czego sluzy. Czy on nie jest wymagany do flashu?? Pytam sie gdyz nie chce zwalic karty;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.