x-kom hosting

OCZ 600 stealthXstream i przepięcia

raadny
utworzono
utworzono

Siema mam taki problem ostatnio chciałem poukładać kable w kompie wszystko zakręciłem, podłączyłem a tu dupa wywaliło korki i tak kolejnych 5 razy dopoóki nie podłączyłem samego zasilacza, z samym zasilaczem działało okej ale na oślep na neta nie wejde podłączyłem monitor i znowu tto samo czy to wina monitora czy karty graficznej może chodzi o te dvi, a ja mam przejściówke na hdmi i dsub?(podłączałem też do TV i to samo.

Wieszak
komentarz
komentarz

1. Napisz jakoś stylistycznie, bo trudno Cię zrozumieć.

Rozpisz dokładniej i bardziej szczegółowo swój problem.

2. Podaj pełną specyfikację komputera.

raadny
komentarz
komentarz (edytowane)

1. Chodzi o to że jak podłączam sam zasilacz do gniaxzdka to jest wszustko ok, ale jak chcem podłączyć kabel do monitora to wywala korki!

2. mobo: Abit ab9QuadGT Gpu; Ati Hd 4830 1 gb cpu: Q6600 @ ~2,89 dyski 80gb i 320 gb zasiłka: OCZ 600 W StealthXStream no i chiba wszystko ;p

casion
komentarz
komentarz

spróbuj podłączyć monitor do innego gniazdka, bo podejrzewam że wszystko podłączasz na listwę, a spróbuj podłączyć do osobnego gniazdka nie do listwy . może masz starą instalacje i jedno gniazdko tego nie wytrzymuje .

raadny
komentarz
komentarz

Nie nie o to chodzi, kabel od zasilania monitora nie jest podłączopny do tej samej listwy tylko do innej chodzi mi tylko o kabel d-sub że jak go podłączam do kompa to korki wywala.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.