x-kom hosting

Jak sprawdzić dokładnie swoją karte graficzną?

DJLukass_963
utworzono
utworzono

Witam. Kupiłem sobie używaną karte Sapphire Radeon 9250. Cały czas myślałem, że jest to 128/64bit. Sciągnełęm sobie program Everest Home Edition, i pokazuje mi: AGP 8x ATI Radeon 9250, i poniżej pisze rozmiar pamięci 256mb. Więc jak mam sprawdzić jaka naprawde jest ta karta, bo nie zabardzo wierze żeby to była 256mb. Może to w programie pokazuje mi coś innego związanego z kartą?? (Moja wątpliowść polega na tym, że u mnie pisze że karta ma sprzętową obsługę DirectX 8.1, a tego directa obsługuje karta Sapphire Radeon 128mb, a karty Sapphire Radeon 256mb obsługują DirectX 9.0) Chyba dobrze dobrałem słowa, i sie nie pogubiłem :) Pozdrawiam i prosze o odpowiedź.

lythis
komentarz
komentarz

Ściągnij gpu-z a dowiesz się ile bitów ma szyna pamięci, w jakiej technologi zrobiona jest karta (nm) etc. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.