x-kom hosting

Problem chyba z karta graficzna

szymone3ek
utworzono
utworzono

witam.mam taki problem.jak gram sobie w jakas gre to prawie zawsze musi mi sie komp zawiesic;/ czy moze byc blad kart graficznej jak tak to co trzeba z tym zrobic? przy zawieszaniu jest dziwny dzwiek tak jak by szybciej wiatrak chodziol nastepnie wylacza sie monitor i sie zacina;/ i wtedy trzeba dac reset bo nawet alt+ctr+del nawet nie pomaga;/ jezeli nie tej dzial to prosilbym o nie kasowanie tego tematu

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz (marka, moc)?

bemol911
komentarz
komentarz

i napisz jeszcze jak to grafika

szymone3ek
komentarz
komentarz

power guard 250V a mam staty monitor i przy zacinani zmienia mi sie kolor z zielonego na pomaranczowy czy moze byc to tez wina tego?

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że karta już pada. Podaj dokładny jej modle i ile lat już ją masz?

Mag Magik
komentarz
komentarz

1. wszystkie sterowniki zainstalowane ?

2. jaką masz kartę graficzną i jaką wersje sterowników do niej zainstalowałeś ?

3. jaka masz wersję diectx zainstalowaną ?

4. jaki masz zasilacz (marka i moc)

5. podaj dokładną konfigurację kompa

6. wstaw screena z programu everest z zakładki czujnik

Krzysiek9991
komentarz
komentarz

napisz jeszcze jaki procek bo ja miałem Celerona 2,4Ghz grałem 5 minut w grę i się wieszał wymieniłem na P4 2,0Ghz i śmiga. Ale wydaje mi się że to może jeszcze karta nawala

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.