x-kom hosting

[Rozwiązany] Komóra do 100zł.

jarek1994-1994
utworzono
utworzono

Witam. Mojej siostrze popsuła się jej dotychczasowa kamóra Motorola V3. Teraz chciała sobie kupić używaną do 100zł. Ja zaproponowałem jej SE w200i. Ogólnie jej się podoba, ale chciałbym się dowiedzieć co wy byście zaproponowali.

Warunki to żeby była karta pamięci, bateria żeby trzymała ze 3 dni przy średnim użytkowaniu no i czasami słucha muzy jakość dźwięku też musi być dobra. Czekam na propozycję.

Pozdro.

Buster
komentarz
komentarz

K750i możesz za stówkę wyrwać, bdb telefon

RomanJump
komentarz
komentarz

K750i to naprawde dobry telefon. za 100 zł. możesz wyrwać w bdb stanie. z tym że jak nie bedzie o niego dbać, to z tyłu może się jej wyjeździć klapka od baterii.

rideluk
komentarz
komentarz

k750i sa obecnie wyeksploatowane.. za ta cene kupisz z problemowym joy'em..

Total Crack
komentarz
komentarz

Motorola e398 dobry telefon miałem taki. A co do SE, k700i miałem ale joy sie szybko popsuł.

Buster
komentarz
komentarz (edytowane)
k750i sa obecnie wyeksploatowane.. za ta cene kupisz z problemowym joy'em..

Mam 2-letniego K750i i joy chodzi jak nowy. To już nie joy typu takiego w T630, K510

patrick666
komentarz
komentarz

k750i

+w miare dobry aparat (powiedzmy-2mpx pozostawia wiele do zyczenia)

+dobrze trzyma bateria

+posiada pojemne karty pamięci (choć przy 4gb potrafi scinac)

- lubi sie przycinac

- mało wytrzymały

jednak k750i za tą cene to dobry wybór...

Ja użytkowałem go około roku-nic się nie wyrobiło(no może joy troche obluzował),a jedynie tylna klapka ostro sie porysowała.

polecam.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz (edytowane)

No dzięki wszystkim za pomoc, może jednak zdecyduje się na tego k750. O i przypomniało mi się, że można wgrać do niego sofcik od w800i potem zrobię mu jeszcze tuning i będzie spoko. Wielkie dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.