x-kom hosting

Wymogi GTX260

Wieszak
utworzono
utworzono

Witam,

Posiadam kartę tak jak w sygnie, podkręconą wg. informacji również w sygnie :)

W ilu procentach mniej więcej jest ona teraz ograniczana?

Jakie taktowanie powinien osiągnąć mój procek, aby uciągnąć ją w 100% ?

Jak duża będzie zauważalna różnica?

Jakie macie temperatury na swoich GTX'ach ?

Gość
komentarz
komentarz

Hmmm ... Jest to bardzo dobra karta , sądze , że przy 3,6-7 Ghz powinieneś wykorzystac jej moc.

Myśle , że różnica będzie zauważalna w grach (FPS-y) . Ja nie mam 260 , więć nie powiem jaka mam tempre , ale powiedz jaką masz to zobaczymy , czyw normie ?

Gość
komentarz
komentarz

3,8ghz tyle potrzebuje GTX260 216 do max osiagow, mysle ze duzo nie jest u ciebie spowalniana. Z czasem moglbys sobie wymienic procesor na x4, to karta w nowej grze (ktora wykorzystuje 3 lub 4 rdzenie) by sie rozkrecala bez OC.

@ 675/2350(x2)/1455Mhz (dużo wyżej niż GTX280 :) )

tego nie ma co podkreslac ze duzo wyzej niz GTX280 :P

Wieszak
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie będę dokupować Quada - to syf.

Będę odkładać kasę i starać się zrobić wszystko, aby przed wakacjami kupić jakiegoś mocarnego kompa oczywiście pod Phenoma II 940 ;)

Temperatura 59-65 stopni - loozik. Chodzi cichutko.

faciek
komentarz
komentarz

Nie będę dokupować Quada - to syf.

Phenom II 940 to przecież QUAD :D

Gość
komentarz
komentarz
Nie będę dokupować Quada - to syf.

hahaha...(dlugi smiech).

Będę odkładać kasę i starać się zrobić wszystko, aby przed wakacjami kupić jakiegoś mocarnego kompa oczywiście pod Phenoma II 940

Phenom II 920 ~ Q9300

Phenom II 940 ~ Q9400

jak mozna napisac ze Quad to syf...a poza tym jak ci chodzilo o "quad" jako procesor 4 rdzeniowy, to Phenom 940 to "Quad".

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.