x-kom hosting

Radeon 9600

Manolo
utworzono
utworzono (edytowane)

Jakie są najlepsze sterowniki do Sapphire Radeon 9600 ATLANTIS? Orientuje się ktoś? Ściągałem jakieś ale na same wirusy trafiałem

@down

,,You don't have permission to access /ATI-Catalyst-6.12-Display-Driver-(x86)-download-1534.html on this server."

Coś chyba stronka stara.

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

@Manolo

Ściągałem jakieś ale na same wirusy trafiałem

Hehe. Wszyscy siedzą na necie w poszukiwaniu nie wiadomo czego :blink: A ja jak potrzebuje sterownika do czegokolwiek to wchodzę na stronę producenta. W tym wypadku TU

Qniooo
komentarz
komentarz
@down

,,You don't have permission to access /ATI-Catalyst-6.12-Display-Driver-(x86)-download-1534.html on this server."

Coś chyba stronka stara.

Jakoś mnie ściąga normalnie, spróbuj przez firefoxa, lub na koncie administratora ;)

guru3d.com stara stronka :lol:

Qniooo
komentarz
komentarz

Najnowsze sterowniki nie są odpowiednie do starszych generacji kart i mogą je zamulać.

Do tego radka poleciłem Catalist 6, ponieważ właśnie serie 5/6 były pisane pod radki 9550/9600 ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Najnowsze sterowniki nie są odpowiednie do starszych generacji kart i mogą je zamulać.

Mogą, ale nie muszą zamulać. Poza tym przy starszych sterach bywa i tak, że nowsze gry mają problemy z wyświetlaniem obrazu. Teraz co prawda mam X1950 Pro, ale sterowniki aktualizuję, mimo że najnowsze przecież też są pisane już przede wszystkim pod HD4k. I nic mi nie zamula, czasem nawet dojdzie jakiś FPSik ;)

Bodajże Catalyst 6.12 używam do Radeona 9000 pod Windą 98, z konieczności, bo do 98 nowszych sterów nie ma :D

Cóż, jakby to ująć - komp kompowi nierówny, można mieć dwa "identyczne", a się okaże, że jeden będzie zamulać a drugi śmigać aż miło ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.