x-kom hosting

Zmiana nazwy pliku mp3

lewica2
utworzono
utworzono

Witam,

poszukuje programu albo inaczej sposobu na zmiane masowa nazwy plikow i folderów np. przy muzyce mam juz dobre takgi ale błedne nazwy jest jakis sposob aby zmienic nazwe pliku na tytuł utworu zapisany w tagu?

Psycholandia
komentarz
komentarz
lewica2
komentarz
komentarz

Oki wielkie dzieki a powiedz mi jeszcze jak zrobic zeby np. automatycznie nazwa pliku zamieniona była na nazwe z tagu (tytuł utworu)?

Azibiz
komentarz
komentarz

w itunesach mozesz to wszystko zmieniac

lewica2
komentarz
komentarz

mozesz jesniej?;>

jestem zielony w te klocki:D

piku
komentarz
komentarz

mp3tag zawsze niezawodny. Klikasz tylko Znacznik->Nazwa pliku, ustawiasz szablon nazewnictwa i jedzesz :)

lewica2
komentarz
komentarz

Powiedz mi jeszcze jedno jezeli mam poprawne tagi z winampa (tytuł, wykonawca etc.) ale jako nazwe mam np. 01 - Reel 2 Real - I Like To Move It.mp3 (podobnych plikow z liczba na poczatku mam sporo) to co nalezy zrobic aby np. ta nazwa była zmieniona np. na tytuł i wykonawce bez tych liczb na poczatku?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.