x-kom hosting

Karta graficzna PCX do 600zł

webber
utworzono
utworzono

Elo. Jak w temacie, potrzebuję najwydajniejsza kartę do ~600zł. Jeżeli trzeba mogę nieco dołożyć, generalnie zastanawiałem się nawet nad 4870 za jakieś ~750zł ale stwierdziłem, że szkoda kasy, bo gram coraz mniej.

W oko wpadły mi:

TwinTech 9800GTX+ - 620zł - http://www.allegro.pl/item600314419_twinte...tpipe_wawa.html

Szajsus Glaciator 4850 - 570zł - http://www.allegro.pl/item602164690_absolu...dr3_fv_wwa.html

Róznica 50zł, warto dokładać do 98GTX? Karta ma być w miarę cicha, nie chcę suszary.

Naxi
komentarz
komentarz
bo gram coraz mniej.

A w co gra?

webber
komentarz
komentarz

Ostatnio - GTA 4, CSS, TDU ale nie mam stałych tytułów, gram w to, co pod ręką i nie chcę kupować karty pod kątem jednej, konkretnej gry.

Rozdzielczości też stałych nie mam - posiadam dobry CRT, więc moge grać komfortowo zarówno w 800x600 jak i 2048x1536. Stawiam na płynność. AA nie używam.

Naxi
komentarz
komentarz (edytowane)

Maksymalna kwota to 800 zł? Styknie^^? Bo jak tak to można myśleć na GeForce 260.

np. taka: GeForce with CUDA GTX 260 (Core216) Gigabyte 896MB (PCI-E)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Po co GTX260 (i to stary model), skoro webber coraz mniej gra?

TwinTech 9800 GTX+ XT - o ile mi wiadomo, chłodzenie wypas, ale nie u wszystkich jest ciche. Sama karta bardzo porządna, nieco szybsza od HD4850.

Asus Radeon HD4850 Glaciator - chłodzenie często chwalone za niski poziom hałasu i przyzwoitą wydajność, sama karta też wporzo, jednak niższa od GTX+. Ciężko mi stwierdzić, czy warto dodatkowo wydawać te 50 zł, najlepiej jakbyś "usłyszał" obie w akcji...

snip91
komentarz
komentarz

Ja bym szukał po forach używek typu 9800GTX+. Chyba, że chcesz nową.

HD4870 raczej w tej cenie nie dostaniesz.

webber
komentarz
komentarz
Maksymalna kwota to 800 zł
Nie chcę przekraczać 600-650 :)
sama karta też wporzo, jednak niższa od GTX+
Niższa? Wydajność niższa? Czy, że wysokościowo mniejsza? :P

Chyba zdecyduję się na Twintechowego 9800GTX+, karta nie musi być zupełnie niesłyszalna, byle nie chodziła jak suszara. Oczywiście chętnie wysłucham inne propozycje, jeżeli jest jeszcze coś wartego zainteresowania.

kajzer
komentarz
komentarz

bierz 9800GTX+, warto dopłacić :)

marcinx26
komentarz
komentarz

a nie lepiej by było ci kupić sapphire 4830 , nowe na allegro po 390 zł , chłodzenie takie sobie , jak będzie za głośno to + accelero ??

skoro mało grasz to poco ładować kasę w 4850 ;)

webber
komentarz
komentarz

To już będzie chyba zbyt mała różnica w stosunku do mojego 8600GT :P

Naxi
komentarz
komentarz (edytowane)
Po co GTX260 (i to stary model), skoro webber coraz mniej gra?

Jaki stary model...

PS do marcinx26 jeżeli gra w GTA4 to lepiej wziąść GTX+.

webber
komentarz
komentarz

Dobra koniec tematu - zamówiłem już TwinTechowego 9800GTX+ za 585zł. Pozdro, dzięki wszystkim ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Niższa? Wydajność niższa? Czy, że wysokościowo mniejsza? tongue.gif

Sorka, oczywiście o wydajność chodziło :lol2: Daj znać jak już będziesz mieć kartę :D

Jaki stary model...

Nowe są oznaczane jako GTX260-216 lub GTX260 Core 216.

EDIT:

Widzę, że już link do GTXa 260 zmieniłeś, bo link do aukcji allegro był do starego modelu ^^

marcinx26
komentarz
komentarz
To już będzie chyba zbyt mała różnica w stosunku do mojego 8600GT :P

moim zdaniem poczułbyś dużą różnice ;) 8600 gt to stosunkowo słaba karta ... ( bez obrazy ;) )

Naxi
komentarz
komentarz (edytowane)
Widzę, że już link do GTXa 260 zmieniłeś, bo link do aukcji allegro był do starego modelu ^^

Tak też się złapałem za głowe co mu na początku zaproponowałem ale na szczęscie szybko naprawiłem swój błąd.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.