x-kom hosting

Co lepsze?

poYar
utworzono
utworzono

Kupiłem TAKĄ płytę główną, FIC PTM800 która ma zintegrowaną grafikę. Mam jednak własną kartę graficzną, 128 mb GeForce FX 5200. Czy opłaca mi się go wkładać do tej płyty? Ile ta zintegrowana karta ma ramu? Z góry dzięki za rady. Pzdr.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Powiem ci, że różnicy między zintegrowaną, a tym GF nie zauważysz. FX5200 to porażka i do gier się nie nadaje. Możesz jednak włożyć i zobaczyć może jakaś min. różnica będzie ;)

poYar
komentarz
komentarz (edytowane)

No tak właśnie myślałem, że przepaści to nie nie będzie :)

Mam takie pytanie, czy tak do 100zł da rade kupić coś co by znacznie polepszyło jakość mojej grafiki? Mam Celeron D 3.06 i 2 Gb ramu. Warto kupić do tego lepszą grafe? Ewentualnie gdybym chciał zaszaleć to co najlepiej wsadzić i jaki to koszt?

damib
komentarz
komentarz

Do takiej kwoty możesz szukać Radeona 9800PRO tylko nie firmy Medion lub z GF FX5800-5900.

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

Napewno nie 5200.. bo to dziad..

minimum 9550 .. a najlepiej cos z obsluga pixsel shader 3,0 z 256mb(min 128bit)... zeby wmiare pograc.np.6800,9800pro,x1650,

poYar
komentarz
komentarz

Aha, OK, czyli będę z tego zadowolony? Ok, dziękuje wszystkim za rade. Pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.