x-kom hosting

Jaka karta wybrać na złącze AGP ?

Qniooo
komentarz
komentarz

Te wszystkie karty to śmietniki ;)

Jeśli chcesz za takie pieniądze kupić kartę, to już lepiej dołóż na:

http://www.allegro.pl/item603534080_karta_msi_rx9550.html

damib
komentarz
komentarz

Ostatnia najlepsza ;) podaj do jakiego procka ta grafika ma być i do jakiej kwoty to coś może innego znajdziemy :)

salim
komentarz
komentarz

Karta ma być do AMD Athlon AXDA20000DKT3C 1999 AMD. Odpowiada mi używana karta i chcę aby była 128 mb to min i ewentualnie 256 mb przy dobrej cenie, najlepiej jak najtańsza do 40 zł. Do komputera, w którym głównie będzie służyć do korzystania z internetu, sporadycznie do gier.

damib
komentarz
komentarz

Do 40zł to nie kupisz nic lepszego więc zostaje FX5200 lub ATI 9200 tylko teraz szukaj okazji na allegro ;) i nie bierz wersji 64 bit tylko 128.

salim
komentarz
komentarz

postanowiłem jednak trochę wiecej wydać na kartę graficzną i zastanawiam się nad nową kartą Geforce FX5500 256MB DDR czy będzie odpowiadać pod mój procesor i resztę częsci ?

kozman
komentarz
komentarz

fx5500 nie różni się wydajnościowo od 5200.

weż coś z radeonów serii 9500.

Są znacznie szybsze.

Jak dobrze pamiętam w 9500pro dało się nawet odblokowywać potoki.

salim
komentarz
komentarz

Przyznam, że też poważnie myśle o RADEON 9600 XT 256MB 128 bit. Co myslicie o tej karcie ?

kozman
komentarz
komentarz

Bardzo dobry wybór.

Nieporównywalnie szybsza od FXów 5200/5500.

Unitra
komentarz
komentarz (edytowane)

Hmm... może by się dało coś ustrzelić z 7300gt/6600gt?

kozman
komentarz
komentarz

7300gt są powyżej 150 zł na złączu AGP, więc cena trochę za wysoka.

Unitra
komentarz
komentarz (edytowane)

A 6600gt? Chyba lepiej już kupić radeona 9550 niż ładować się na 9600.

Link do Radeon 9550. chyba dobra cena.

EDIT: Ciągłe literówki. :S

salim
komentarz
komentarz

Co do karty graficznej to lepsze jest chłodzenie pasywne czy aktywne ?

Mag Magik
komentarz
komentarz
Co do karty graficznej to lepsze jest chłodzenie pasywne czy aktywne ?

Pasywne to sam radiator (przeważnie aluminiowy, czy miedziany) zero hałasu.

Aktywne to przeważnie jeszcze jakiś wentylatorek na karcie, zależnie od konkretnego chłodzenia może być głośny bądź cichy i wydajny [generalnie chłodzenie aktywne okazuje się lepszym sposobem na utrzymanie niższych temperatur].

FrogsterPL
komentarz
komentarz

W przypadku Radeona 9550 pasywne chłodzenie wystarczy w zupełności - w praktyce okazuje się, że to GPU w wielu przypadkach jest w stanie bez problemu osiągać 400 MHz przy chłodzeniu pasywnym, podczas gdy seryjnie R9550 ma 250 MHz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.