x-kom hosting

Napięcia

matek893
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam trochę problemów z moim zasilaczem Tracer 4life/400. Wiem, że to zasilacz który lepiej unikać, ale jak go kupowałem nie wiedziałem o tym. Sytuacja ma się następująco. Kupiłem go pół roku temu i od tamtego czasu coś z nim nie tak. Dysk zwalniał obroty i przyspieszał, pojawił się resety. Więc sprawdziłem kompa na innym zasilaczu. Wszystko OK, działa. Sprawdziłem w everescie napięcia obu zasilaczy, zdjęcie poniżej.

napiecia.jpg

No Name -> zasilacz na którym komp działa bez problemu, Tracer 4life/400 mój zasilacz

Napięcia może nie są dokładne, ale dają jakiś obraz na oba zasilacze.

Zaniosłem go do sklepu na gwarancji, powiedzieli mi, że zasilacz sprawny. Więc włożyłem go do kompa, i komp nie działa (przed zaniesieniem do sklepu, komp się jeszcze włączył). Byłem bardzo zdziwiony i jakoś mnie się nie chce w to wierzyć bo ten tracer ma jakieś zawyżona napięcia...co sądzicie?

mis456
komentarz
komentarz
Napięcia może nie są dokładne, ale dają jakiś obraz na oba zasilacze.

Nie dają żadnego obrazu. Są przekłamane. tylko miernik prawdę powie

matek893
komentarz
komentarz
Nie dają żadnego obrazu. Są przekłamane. tylko miernik prawdę powie

No wiem o tym, ale sprawdzałem to kilkakrotnie.

Unitra
komentarz
komentarz

To że sprawdzałeś to kilkakrotnie to nic nie znaczy. Everest jak Ci pokaże że mc feel jest lepszy od tagana to w to uwierzysz?

marcinx26
komentarz
komentarz

hmm nie chce sie włączyć , napewno dobrze podłączyłeś wszystko ?? w serwisie raczej rzeczy nie psują ;)

matek893
komentarz
komentarz (edytowane)
hmm nie chce sie włączyć , napewno dobrze podłączyłeś wszystko ?? w serwisie raczej rzeczy nie psują ;)

Oj sam się zdziwiłem. Powiedzieli zasilacz sprawny, a jak przyszedłem do domu to się kapnąłem, że coś było w nim ruszane, więc podłączyłem, no jest gorzej niż było...

A co do napięć postaram się je zmierzyć miernikiem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.