x-kom hosting

Jaka karta graficzna do mojego kompa

Blanco
utworzono
utworzono

Witam!

Planuję kupić kartę graficzną. Jaka będzie najlepsza do mojego komputera, mam max 700zł na tę kartę. Wcześniej miałem 8600gt 256mb, ale nie wiedzieć czemu przestała działać na mojej płycie głównej smilies/smile.gif. U kumpla jest normalnie. To jest mój komp nie wiem czy dobrze podam (sprawdziłem Everestem):

Płyta główna: DG33BU GTL+, szerokość magistrali - 64-bitowy, rzeczywista częstotliwość taktowania - 667MHz, efektywna częstotliwość taktowania - 667MHz, przepustowość - 5333MB/s

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E6550, 2.33Ghz, 2333MHz, 4mb cache.

Ram - 2gb

Zasilacz: MC-350ATX 2.0 PFC - 350W

Proszę o pomoc. Z góry dzięki!

Qanitro
komentarz
komentarz

hd4870

tylko, ze zasilacz chyba troche zaslaby...

chyba, ze wezmiesz hd4850 i kupisz Chieftec GPS 450AA-101A 450W (polecam;))

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli kupi HD4850 będzie musiał przykręcić procka do 3.0GHz. Co do zasilacza to obawiam się, że MC 350W może być za słaby do tego zestawu. Osobiście posiadam ten zasilacz i Radeona HD3870, ale to już maks dla tej zasiłki.

Unitra
komentarz
komentarz (edytowane)
Jeżeli kupi HD4850 będzie musiał przykręcić procka do 3.0GHz.

Wiem że to niezbyt ładnie poprawiać moda ale chyba kolega chciał napisać podkręcić. :D Najlepiej będzie chyba HD4850 i zmiana zasilacza bo ten MC nie uciągnie takiego prądojada.

//Przykręcić, podkręcić, zrobić OC. Wszystko jedno i to samo ;)

//Lipton

Zawsze przykręcić kojarzyło mi się z obniżaniem taktowania procka.

rideluk
komentarz
komentarz

na radka HD4850 nie starczy kasy bo chlopak musi wymienic jeszcze elektrownie..

mozesz kupic okrojona wersje Radeon HD4830 Sapphire , do tego firmowy zasilacz 500W i podkrecisz sobie radka..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.