x-kom hosting

Jaką kartę graficzną kupić do kwoty 300 - 330 PLN

jokrasa
utworzono
utworzono

Witam.

Czy mógłbym liczyć na pomoc w postaci doradzenia mi w zakupie karty graficznej.

Do wydania mam jakieś 300 - 330 PLN .

Komputer rzadko ale nieraz zdarza się odpalić grę typu CRYSIS na rozdz. max 1024x758.

Bardziej cenię ciszę.

Korzystam z wyjścia S-VIdEO podczas oglądanie filmów z PC na TV.

Wśród grafik rozglądałem się za:

1. ASUS 4670 512 mb DDR3 128 bit w okolicy 290 PLN - ale nie ma wyjścia s-video, więc znalazłem taką kartę:

2. HIS ICEQ 4670 512mb DDR3 za 310 PLN.

3. również brałem pod uwagę Geforce 9600GT - Ceneo - porównywarka cen

Wróć do strony produktu

GIGABYTE GF 9600GT 512MB DDR3 256bit PCI-E ZALMAN(GV-NX96T512H) za 355 pln

Wiem jeszcze jedno, że w związku z tą nowo zakupioną grafiką będę musiał wymienić, chyba, mój nie najnowszy zasilacz FEEL 350 WATT.

Co zrobić

koziol320
komentarz
komentarz

Ja bym polecał tą 9600Gt. Po pierwsze ma brdzo dobre chłodzenie Zalmana, I chyb a jako jedyna ma 256 BIT. A co do zasilaccza to przydałby sie taki ok. 450 Wat.

lythis
komentarz
komentarz

Zasilacz rzeczywiście wymień, bo feele nie najlepsze. Na jakiegoś corsaira lub chiefteca 400-450 wat.

jokrasa
komentarz
komentarz

Postanowiono dziś, zgodnie z Waszymi sugestiami:

zamówiłem grafikę HIS HD 4670 512mb za 291 zł

oraz na wszeli wypadek zasilacz abym się nie martwił o napięcia dla niej ModeCOm 430W Carbon za 127 zł.

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

dawid11113
komentarz
komentarz (edytowane)

sorry ale nikt ci nie sugerował HIS HD 4670 . ta karta jest słaba.

Ja bym polecał tą 9600Gt. Po pierwsze ma brdzo dobre chłodzenie Zalmana, I chyb a jako jedyna ma 256 BIT

gf był polecany . bo jest dobry.

FoXx
komentarz
komentarz

lol.. penwie pomylil fora... za duzo "ogłoszen" dal na forach i wkleil jeden tekst ;)

sam mam GF 9600 GT i nie narzekam ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.