x-kom hosting

Sony Ericson K750i - sterowniki

Kosaxe
utworzono
utworzono

Czy da się wgrac sterowniki do K750i muzyczne i do zdjęć za darmo i legalnie, jesli tak to skad je wziąść? Chodzi mi o to żeby muzyka była lepsza a aparat lepiej robił forki.

Kosaxe
komentarz
komentarz

A nie wiesz czy da się wgrać wszystkie sterowniki czy trzeba sobie wybrać albo dzwięk albo zdjęcia?

Duban
komentarz
komentarz

Można do czego chcesz :) na raz. Np. za jednym razem dajesz do dźwięku, kamery, wyświetlacza ;]

Kosaxe
komentarz
komentarz

Ok. A nie wiecie jeszcze czy jak nie mam ładowarki od k750i to mogę sobie ladować ładowarką od telefonu K300i dopuki nie będe miał swojej? Czy nie będzie to szkofdliwe dla bateri itp?

przemekx
komentarz
komentarz

Do K300i jest inne wejscie i raczej se niepoladujesz

Jezeli wejscie pasuje to mozesz ladowac telefon

Duban
komentarz
komentarz

Z tego co kojarzę to k750 można ładować przez USB z kompem. Mam k750 ale mi wyświetlacz się rozwalił i nie wiem teraz czy się ładuje.

Kosaxe
komentarz
komentarz

Wejście jest takie samo po podłączyłem słuchawki z K300i do K750i. Tylko nie wiem czy ładowarka nie popsuje baterii skoro w k300i jest inna niż w K750i to pewnie ładowarka tez musi być inna?

Aha i nie wiecie czy jak mi JOJ nie działa to wystarczy rozebrać telefon i wyczyścic klawiature żeby działał?

Gość
komentarz
komentarz
Wejście jest takie samo po podłączyłem słuchawki z K300i do K750i. Tylko nie wiem czy ładowarka nie popsuje baterii skoro w k300i jest inna niż w K750i to pewnie ładowarka tez musi być inna?

Moze masz ladowarke od K310i, to ona pasuje, bo stary k300 ma inne wejscie wiec nie ma mozliwosci zeby pasowalo cos do nowszych SE, ladowarka jesli ma takie same zlacze i pasuje to moze byc, kazda jest taka sama (bo to te same napiecie).

Unitra
komentarz
komentarz

Ładowarka od k310i na pewno naładuje k750i i na odwrót. Znam to z własnej autopsji. Co do joya. Rozbierz obudowę i spróbuj go jakość wyczyścić.

przemekx
komentarz
komentarz

Wlasnie na 100% nie wejdzie ladowarka od k300i

To jest K300i

Taki masz??

sony-ericsson-k300i-1.jpg

Unitra
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja? Okej sorry za spam.

przemekx
komentarz
komentarz

Nie :) Mialem na mysli autora

Kosaxe
komentarz
komentarz

Uł to sorry za pomyłkę. W takim razie mam ładowarkę od k310i czyli ten:

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=937#

Co do naprawy tel. to wystarczy odkręcić cztery śróbki z tyłu telefonu i dostane się do jojstika tak?

Jak się wkleja obrazki bo nie umiem? Klikam prawym ale nie mogę wkleić.

przemekx
komentarz
komentarz

1.Ladowarka bedzie napewno pasowac

2.Chciales przeczyscic "jojstika" czy co??

3.Masz juz fona podpietego to kompa i co nie mozesz wkleic komp go widzi???

Kosaxe
komentarz
komentarz (edytowane)
3.Masz juz fona podpietego to kompa i co nie mozesz wkleic komp go widzi???

Miałem na mysli wklejanie obrazów na forum. :)

Chciałem przeczyścić joja bo mi nie działa.

przemekx
komentarz
komentarz

Na forum

U gory pod czcionkom masz Wstaw Link i Wstaw Obrazek i klikasz na Wstaw Obrazek

Co do joysticka to masz to moze pomoze

Unitra
komentarz
komentarz
Co do naprawy tel. to wystarczy odkręcić cztery śróbki z tyłu telefonu i dostane się do jojstika tak?

A tutaj sprawa z joy`em jest w k750i czy w k310i? W k310i nie odkręcasz żadnej śrubki żeby zdjąć obudowę tylko odginasz delikatnie zatrzaski i wychodzi. W k750i do zdjęcia obudowy jest potrzebny jeden specjalny śrubokręt Torx 6. Jeżeli takowego nie masz idź do Castoramy poproś sprzedawcę o taki śrubokręt. Ściągasz klapkę od baterii wyciągasz ją i pod baterią odkręcasz dwie śrubki tylko nie za mocno i wracasz do domu. [ Ja tak zrobiłem bo nie miałem kasy na śruborka bo kosztował prawie 13zł. :S ] Tylnego panelu nie musisz zdejmować. Zdjęcie obudowy najlepiej zacząć od slotu karty pamięci i iść w dół żeby równomiernie obie strony ściągać. Najtrudniej schodzi przy ekranie. Przyda Ci się jakieś tępe i cienkie narzędzie do podważania. Powodzenia.

Gość
komentarz
komentarz
Czy da się wgrac sterowniki do K750i muzyczne i do zdjęć za darmo i legalnie, jesli tak to skad je wziąść? Chodzi mi o to żeby muzyka była lepsza a aparat lepiej robił forki.

da się stery dźwięku polecam Toshara 1.6,aparat Kiromag 21.91 VIVID wszystko zrobisz przy użyciu kabla DCU-60.Lepiej wgraj softa od W800 i potem bierz się za dalszy tuning

pozdro;)

Unitra
komentarz
komentarz (edytowane)

Toshara 1,6 niestety ja nie polecam jeżeli chcesz ustawić dzwonki dla poszczególnych kontaktów. Przy tych sterownikach nie działało mi. Po za tym osobiście uważam że Toshara 3.0 jest lepsza i przy niej działają dzwonki dla poszczególnych kontaktów. Kriomag 21,93 [ stery od aparatu ], i można jeszcze kilka patchy wgrać ale z tym już więcej roboty i jak Ci się coś nie uda to musisz jeszcze raz wgrywać całego maina.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

A co może się nie udać. Jak się wszystko dobrze robi to nie ma problemu. Ja już tyle razy wgrywałem patche i nigdy nic mi się nie stało. Jedynie to nie radze wgrywać kilka patchy na siebie (w sensie, że zmieniają tą samą grafikę) bo potem tel będzie nie stabilny i będzie się wieszał, zacinał ;)

Unitra
komentarz
komentarz

Ja raz patcha znalazłem i wgrałem. Okazało się że patch nie działał i musiałem maina wgrywać od początku. Dobrze że po każdym dogranym patchu zapisywałem maina więc to była chwila roboty. [ Robi się mały offtopic ]

Kosaxe
komentarz
komentarz

N a tym filmiku gościu mówi że jak zdejme dżojstik to będę musiał nowe zatrzaski zakładać < to prawda? I czy jak dżojstik czasami chodzi to znaczy że nie trzeba go wymieniać tylko przeczyścic i będzie działał czy jednatrzeba będzie wstawić nowy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.