x-kom hosting

geforce 9600 problem z obrazem

hcmaniek
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z grafika. Przed zainstalowaniem nowych sterownikow pod GTA4 wszystko chodzilo dobrze, teraz mam juz ktores z kolei nowe i problem nie znika. Dotyczy wszystkich gier ktore wczesniej chodzily ok. Problem tkwi w zanikajacych teksturach, wszystko zalezy od odleglosci np. doniczka ktorej nie widac z daleka pojawia sie przy mniejszej odleglosci, przedmioty wygladaja z daleka inaczej niz z blizszej odleglosci itp. dziwna sprawa bo wczesniej nie mialem takich problemow. Bawilem sie troche w opcjach gier ale nic tam nie wymyslilem, sterow tez juz troche zmienilem i sam juz nie wiem co robic ? bylbym wdzieczny jakby ktos mi pomogl

falcon1984
komentarz
komentarz

Odinstaluj sterowniki

Wyczyść kompa Driver Cleanerem

Zainstaluj najnowsze sterowniki ze strony producenta + zainstaluj najnowszy DirectX

rideluk
komentarz
komentarz

sprawdz jeszcze temperature karty. Rozumiem, ze nie podkrecales gpu?

hcmaniek
komentarz
komentarz

zainstalowalem nowe stery, directx tez i dalej to samo. Temp grafy 40/45 * C . Nic nie podkrecalem bo moja wiedza na temat kompow to obsluga przegladarki i gry :) . Dziwna sprawa ze wszystko mi chodzilo sprawnie a tak wlasnie odkąd mam gta4 zrobil sie syf. W sumie wtedy zainstalowalem nowsze stery ktore zalecali pod wlasnie gta4 i service packa 3 . Na poczatku myslalem ze tylko w day of defeat S mam tak ale wrocilem do kilku innych gier zeby sprawdzic i jest to samo i tam dopiero to drazni. Nie wiem wrocic do jakis naprawde starych sterow ? czy to cos z sama karta ? ;/

KowalxD
komentarz
komentarz

A jaką masz kartę graficzną? Może troszkę za słaba na tą grę.

hcmaniek
komentarz
komentarz

Geforce 9600 GT 512 MB, za slaba napewno nie bo jak pisalem wczesniej wszystkie smigaly bez problemu a teraz jest tragedia. Problem zauwazylem na poczartku wlasnie na DodzieS i teraz testuje na wczesniejszych ( Crysis, Wiedźmin, ) i nagle sa problemy.

Teraz to juz w ogole dziwna sprawa. wrocilem do starych sterownikow, nawet directx zmienilem, i dalej to samo. Jedyne czym sie rozni moj komp od czasu w ktorym te gry chodzily normalnie to ten sp3 :| ale jakos nie wiem czy on moze miec jakis zwiazek z grafa ?

KowalxD
komentarz
komentarz

A mógłbyś podać temperaturę karty graficznej kiedy grasz w tą grę ?

hcmaniek
komentarz
komentarz

teraz np przy crysis mam 56*C, ale z tego co pamietam wczesniej tez mialem cos kolo tego, przy DoDzie mam kolo 40 a i tak ten problem jest

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.