x-kom hosting

Odpowiednia grafika do tego monitora !

Gość
utworzono
utworzono

Siemanko , chciałby kupić odpowiedną grafiikę do tych moniotrów : ASUS lub LG

Będe preferował roździałkę 1920x1080 . Chciałbym dobrać do tego odpowiednią grafikę , aby sie nie marnowała . Chciałbym wydać ok.1500 zł . Jak warto , to moge dać 1600 zł . Problem jest jeden nie może byc z allegro 1

Zastanawiałem się nad Radkiem HD4870X2 , ale nigdzie oprócz allegro nie moge znależć poniżej 1600 zł

Z góry dzięki !

piter00711
komentarz
komentarz

Najlepszym wyborem był by GTX 285. 4870x2 raczej jest do jeszcze większej rozdziałki a lepiej nie trudzić się z dwuprocesorowymi kartami, przynoszą one wiele nie oczekiwanych niespodzianek.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

A może dwa GTX260 W Sli ???

Strasznie się podjarałem HD4870X2 , bo ma 2GB !!!

Gość
komentarz
komentarz
A może dwa GTX260 W Sli ???

Duzy pobor mocy, wydajnosc podobna do GTX295. Ale pomysl dobry, tylko zeby to byly 216tki ze tak powiem ;).

Gość
komentarz
komentarz

NIe da rady , dwie 216 kosztują ok. 1850 zł i do tego płytka z SLI .

Gość
komentarz
komentarz

To moze 2xHD4870 w CF ??

http://www.allegro.pl/item601949213_512mb_...hz.html#gallery

1330zl i to bedzie nawet lepsza opcja od HD4870x2, bo mozesz wylaczyc jedna karte gdy bedziesz mial spadki FPS w jakiejs grze, a poza tym wyjdzie duzo taniej (tylko ze bedzie 1GB pamieci ogolnie, a w HD4870x2 jest 2GB).

Gość
komentarz
komentarz

NIby tak , a jak mam mieć 1gb na karcie , to chyba lepiej GTX285 .

Gość
komentarz
komentarz

Ale 2xHD4870 bedzie wydajniejsze od GTX285, przeciez HD4870 jest wydajniejszy od zwyklego GTX260.

Wieszak
komentarz
komentarz

Za 1500 zł możesz kupić na loozie 2x Gainward GTX260 Core216 with CUDA - znacznie wydajniejsze od 4870.

(między innymi dlatego, że gry są robione pod geforcy).

Ja zakupiłem taką 260'tkę za 724 zł + dostawa ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.