x-kom hosting

[Rozwiazany]Bardzo ciemny obraz w filmach

Elvis19
utworzono
utworzono

Mam taki problem.

kazdy film jaki odtwarzam na wmp, winamp, all player itp jest bardzo ciemny, ledwo mozna sie domyslic co jest przedstawione na obrazie.

Mam GeForce 7600GT,

nawet po instalowaniu przenajrozniejszych kodekow jest to samo.

Licze na pomoc.

Gość
komentarz
komentarz

Jaki masz monitor?

Elvis19
komentarz
komentarz

Samsung 19' SyncMaster 940N

LCD

Gość
komentarz
komentarz

I tak się dzieje tylko przy filmach? Może monitor ma za małą jasność.

jasność: 300 cd/m2
Ozzy17
komentarz
komentarz

To proste masz na bank ikonke nvidii w prawym dolnym rogu.Kliknij parwym na niej i wybierz USTAWIENIA KOLORU UŻYTKOWNIKA,potem przywróc domyslne sprzetowe i gotowe :)

Elvis19
komentarz
komentarz

[ Dodano: 2007-05-25, 23:38 ]

To proste masz na bank ikonke nvidii w prawym dolnym rogu.Kliknij parwym na niej i wybierz USTAWIENIA KOLORU UŻYTKOWNIKA,potem przywróc domyslne sprzetowe i gotowe :)

dzieki, dziala you're boss xD

Gość
komentarz
komentarz

Nie wiem, czy to coś da, ale możesz przeinstalować kodeki i sterowniki do karty graficznej. To spowoduje przywrócenie ustawień fabrycznych.

Ozzy17
komentarz
komentarz

Ok a sprubuj USTAWIENIA KOLORÓW i na dole PRZYWRÓC DOMYŚLNE.Mialem indentyczny problem i tak wlasnie sobie z nim poradzilem.Filmy byly tak ciemne ze nawet w nocy nie dalo sie rady ich oglądac

Elvis19
komentarz
komentarz
Ok a sprubuj USTAWIENIA KOLORÓW i na dole PRZYWRÓC DOMYŚLNE.Mialem indentyczny problem i tak wlasnie sobie z nim poradzilem.Filmy byly tak ciemne ze nawet w nocy nie dalo sie rady ich oglądac

Jak napisalem wyzej, juz all ok ;)

Ozzy17
komentarz
komentarz

aha sorry nie zauwazylem :D dzeki i nie ma sprawy

  • 4 tygodnie później...
jarcyna
komentarz
komentarz

Witam

Mam podobny problem jak w3 tym temacie,

Wchodzę w własciwosci ekranu/ustawienia/zaawansowane/i w karte graficzna ale tej zakładki nie ma, co mam zrobic czekam na szybka odpowiedz,

Ps:moze nie mam sterowników do karty graficznej??

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.